Юрій Мороз: «Дякую клубам, що зберегли гравців»

Збірна України 30 Вересня, 21:02 250
Юрій Мороз: «Дякую клубам, що зберегли гравців»
Наставник збірної України U-17 – про тренувальний збір у Києві.

Під час збору юнацька збірна України U-17 провела два спаринги — проти «Олександрії» (0:4) та «Колоса» U-19 (3:1).

«Усе пройшло нормально. Усе те, що було заплановано, команда виконала — як у тренувальному процесі, так і в тому, що стосується теорії. Ми провели дві контрольні гри, познайомилися з хлопцями ближче. Поговорили про вимоги до футболістів збірної.

Деяких виконавців я практично не бачив, оскільки не всі мають ігрову практику. Знову ж таки, ми більше знайомилися, дивилися, як вони реагують на зміни по ходу матчів. Тому проведені спаринги були дуже корисні — особливо перший, оскільки нам протистояв досвідчений колектив. Інформації багато, і позитивної більше. Хлопці вбирають її, хочуть прогресувати. Дай боже, щоб і надалі це все тривало.

Насамперед я хотів би сказати велике спасибі клубам, які в такий нелегкий час зуміли зберегти гравців цього віку. Поза сумнівом, селекція ще продовжуватиметься. Є багато футболістів, які на сьогодні випали з поля зору нашого футболу зі зрозумілих причин. Але ми ведемо роботу, щоб деякі виконавці, які поїхали за кордон, повернулися та виступали за збірну», – сказав Мороз.

Збір перед стартом у кваліфікації Євро-2023 збірна України розпочне 14 жовтня у Києві. З 24 по 30 жовтня у Боснії та Герцеговині відбудеться раунд відбору на чемпіонат Європи U-17. Суперники команди Юрія Мороза – Боснія та Герцеговина, Ліхтенштейн та Азербайджан.

Дві перші команди кожної групи та чотири найкращі володарі третіх місць (за результатами матчів із першою та другою командами групи) приєднаються в елітному раунді відбору до Нідерландів та Іспанії.