Світовий футбол 1 Жовтня, 16:35 778
«Арсенал» завдав «Тоттенхему» першої поразки – Зінченко тріумфально повернувся, зміцнивши лідерство в АПЛ | 19-27
Арсенал переграв Тоттенхем (3:1) у 9 турі чемпіонату Англії.

Арсенал - Тоттенхем 3:1

• Голи: Партей, 20, Жезус, 49, Джака, 67 — Кейн, 31 (пен.)

Арсенал: Рамсдейл — Вайт (Томіясу, 89), Саліба, Габріел, Зінченко (Тірні, 73) — Партей (Локонга, 73), Джака, Едегор (Вієйра, 79) — Сака, Жезус (Нкетіа, 80), Мартінеллі

Тоттенхем: Льоріс — Ромеро, Даєр Ленгле (Сессеньйон, 71) — Емерсон, Хейб'єрг (Скіпп, 76, Бентанкур, Перішич (Доерті, 72) — Рішарлісон (Д. Санчес, 71), Кейн, Сон (Біссума, 71)

Попередження: Саліба, Мартінеллі — Даєр

Олександр Зінченко, який встиг відновитися після надриву литкового м'яза, вийшов на лондонське дербі у стартовому складі «канонірів».

Всередині першого тайму команда українця повела у рахунку. Партей на підступах до штрафного суперників отримав передачу від Вайта і бездоганно пробив у дев'ятку.

Та вже за декілька хвилин Тоттенхем заробив право на пенальті, яке очікувано взявся реалізовувати Харрі Кейн. Ударом по центру воріт він встановив статус-кво у поєдинку і записав у свій актив сотий гостьовий гол в АПЛ. Окрім того, Кейн (7 голів) дещо скоротив відставання від Холланда (11 голів) в бомбардирській гонці цього сезону.

Одразу по перерві Арсенал знову вирвався уперед. Після удару Саки Льоріс не зумів зафіксувати м'яча у руках, той відскочив від захисника «шпор», а подарунком скористався Жезус – 2:1.

На 62-ій хвилині підопічні Конте залишилися в меншості. За брутальну гру проти Мартінеллі червону картку отримав Емерсон.

«Каноніри» дуже швидко зуміли скористатися чисельною перевагою – своє прізвище на табло записав Джака.

3:1 – у підсумку. Підопічні Артети впевнено закріпили лідерство в АПЛ (21 очко). Тоттенхем перебуває на 3-й сходинці турнірної таблиці (17 пунктів).

Додамо, що для Арсенала це 7 перемога у 8 іграх чемпіонату. Із таким потужним стартом жодна із команд не залишалася поза топ-четвіркою із 1994 року. Тож можна посперечатися, що ми побачимо «канонірів» у наступному сезоні Ліги чемпіонів.