Світовий футбол 1 Жовтня, 22:23 589
​Безус голом поставив ефектну крапку у переможному матчі «Омонії»: відео шикарного проходу українця у стилі Мессі | 19-27
Український півзахисник Омонії Роман Безус забив уже другий гол у складі кіпрської команди, поставивши фінальну крапку у матчі з Доксою (2:0).

Цей поєдинок 32-річний українець розпочинав на лаві запасних і вийшов на поле лише на 88-й хвилині, коли його команда вела у рахунку з мінімальною перевагою. Але й цього часу йому вистачило для взяття воріт, яке відбулося на 95 хвилині поєдинку.

Безус прийняв м'яч, відірвався від одного захисника, після чого обіграв ще двох і зблизька розстріляв голкіпера.

31-річний Безус перейшов до Омонії з бельгійського Гента у статусі вільного агента у літнє трансферне вікно. У складі кіпріотів Роман провів сім матчів, у яких забив два голи та віддав один асист.

Омонія пройшла колишню команду Безуса у плей-офф раунді Ліги Європи з рахунком 4:0 за сумою двох матчів і виступить на груповій стадії турніру, де зіграє проти МЮ, Реал Сосьєдада та Шеріфа.

Після п'яти турів Омонія посідає четверте місце у турнірній таблиці чемпіонату Кіпру, маючи у своєму активі дев'ять очок.