Світовий футбол 1 Жовтня, 22:29 1347
​«Зберіг холоднокровність»: англійські ЗМІ оцінили гру Миколенка у переможному матчі «Евертона», але знайшли і недолік | 19-27
Англійська преса висловилася про гру лівого захисника Евертона Віталія Миколенка у матчі дев'ятого туру АПЛ проти Саутгемптона (2:1).

Команда Віталія Миколенка продовжує набирати обертів, виборюючи другу перемогу поспіль (раніше був обіграний Вест Хем 1:0).

Англійські журналісти оцінили гру Миколенка у виїзному переможному матчі проти Саутгемптона, який українець розпочав у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Liverpool Echo 7/10 балів

Кілька разів на початку матчу його застали зненацька, але після перерви він зберіг холоднокровність і зробив кілька вирішальних перехоплень.

Goodison News 7/10 балів

Гідна гра, яка стала звичною для українця, причому більшість атак Саутгемптона проходила через протилежний фланг.

Далі на Миколенка чекає дуже складний календар. Спочатку Евертон зіграє вдома проти Манчестер Юнайтед (9 жовтня), а наступного туру вирушить у гості до Тоттенхема (15 жовтня).