Світовий футбол 1 Жовтня, 22:34 1014
​Точно захисник? Зінченко виявився найкращим гравцем матчу з «Тоттенхемом» по одному із атакуючих показників | 19-27
Лівий захисник лондонського Арсеналу українець Олександр Зінченко виявився найкращим гравцем поєдинку з Тоттенхемом (3:1) за кількістю передач у третій частині поля.

Арсенал на своєму полі впевнено обіграв Тоттенхем і закріпився на першому рядку турнірної таблиці АПЛ.

Зінченко розпочав цей поєдинок зі старту та провів на полі 73 хвилини, після чого був замінений на Кірана Тірні. Але незважаючи на те, що він провів не повний матч і є гравцем оборони, українець здійснив найбільше передач у третій частині поля серед обох команд.

За 73 хвилини 25-річний лівий захисник здійснив 31 передачу в районі штрафної площі Тоттенхема, 28 з них виявилися точними. При цьому, у найкращого футболіста Тоттенхема за цим показником лише дев'ять передач.

Цього сезону Зінченко вже провів у складі Арсеналу п'ять матчів в англійській Прем'єр-лізі та віддав один асист. У наступному турі підопічні Мікеля Артети мають зіграти проти Ліверпуля (9 жовтня).