​Клопп — про нічию з «Брайтоном»: «На це було жахливо дивитися»

Світовий футбол 1 Жовтня, 22:38 260
​Клопп — про нічию з «Брайтоном»: «На це було жахливо дивитися»
Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував нічию з «Брайтоном» (3:3) у матчі 9-го туру англійської Прем'єр-ліги.
«Я не знаю, скільки разів сьогодні я бачив, як їхні атакуючі гравці просто переходили між лініями. На це було справді жахливо дивитися.

Ми повинні були краще захищатись у всіх трьох пропущених голах, у цьому немає сумнівів, але протягом усіх атак, а не лише в останній момент. Підсумковий рахунок відчувається як поразка, хоча це не так, і ми повинні важко пройти через це. Хлопці можуть грати набагато краще. Моя робота полягає в тому, щоб створити ситуацію, в якій вони зможуть досягти успіху.

Якщо ви довго дивитеся футбол, ви пам'ятаєте старі ігри багато років тому, коли я тільки прийшов у клуб. Були ситуації, коли ми забивали лише один гол, через що у багатьох мало не траплявся серцевий напад, бо ми не були переконливими у тих матчах. Сьогодні було практично те саме. Я не можу сказати, що був на 100% переконаний, що ми не пропустимо гол, коли вели з рахунком 3:2. Це ознака того, що рівень довіри до команди зараз не надто високий», — цитує слова Клоппа The Telegraph.