Щонайменше 174 людини загинули під час заворушень на футбольному матчі в Індонезії

Світовий футбол 2 Жовтня, 10:36 195
Щонайменше 174 людини загинули під час заворушень на футбольному матчі в Індонезії
В Індонезії під час заворушень на стадіоні після футбольного матчу загинули щонайменше 174 людини, близько 180 отримали поранення. Серед жертв – п'ятирічна дитина.

3 тисячі фанатів вибігли на поле

Трагедія сталася після того, як команда «Персеба Сурабая» виграла у команди «Арема» з рахунком 3:2. Відразу після завершення матчу близько 3 000 тисяч фанатів команди, що програла, кинулися на поле.

Зазначають, що могли постраждати також і кілька гравців «Арема», які не встигли піти з поля. Поліція застосувала сльозогінний газ і відтіснила протестувальників. Через це почалася тиснява.

В Індонезії через тисняву загинули 129 людей


Кількість жертв на потерпілих може бути більшою

Повідомляється, що ця катастрофа на стадіоні одна з найбільших у світі.

До лікарні доправили понад 300 постраждалих, але багато померли дорогою або в медзакладах. Остаточну кількість жертв ще встановлюють.

Люди загинули в тисняві

На самому стадіоні від тисняви та задухи загинули 34 особи, решті вже не змогли допомогти за межами стадіону. Серед загиблих двоє поліцейських. Багато загиблих задихнулися, або загинули у тисняві, коли бігли до виходу.

Правомірність дій поліції

Згідно з правилами ФІФА, поліція не повинна мати при собі або використовувати вогнепальну зброю або «газ для приборкання натовпу».

Міністр безпеки Індонезії повідомив, що стадіон був заповнений вщент: він розрахований на 38 000 осіб, але було продано 42 000 квитків.

Місцева футбольна федерація вже заборонила проводити «Арема» домашні матчі до кінця сезону та перенесла усі найближчі ігри.