Микола Павлов: «Після гри проти Шотландії Петраков сам показав, що все, кінець»

Збірна України 2 Жовтня, 13:45 931
Микола Павлов: «Після гри проти Шотландії Петраков сам показав, що все, кінець»
Екс-головний тренер «Дніпра», «Динамо», «Іллічівця», «Ворскли» та збірної України Микола Павлов розповів, що думає з приводу можливої ​​заміни Олександра Петракова.

Ви особисто за те, щоб Олександр Петраков залишився на чолі збірної України, або за заміну головного тренера?

— Я дивлюся на футбол вже як уболівальник. І зараз, будучи на місці Петракова, я сам прийняв би рішення і сказав би, що втомився і пішов на пенсію або навпаки, що повний сил і готовий працювати. Тоді це дасть поштовх людям, які відповідають за призначення, та вболівальникам. Після гри Петраков показав своєму колезі з Шотландії, що все, кінець. Якщо тренер змінює своє рішення щодня і щогодини, то це вже не тренер.

Тренер має бути впевненим у собі і передавати цю впевненість підлеглим. Цього зараз немає. Після того, як вони з шотландським колегою обмінювалися враженнями, то я зрозумів, що Петраков пішов у відставку.

Якщо правда, що УАФ чекає поки завершиться контракт у Сергія Реброва з «Аль-Айном», то нормально починати відбірковий цикл з виконуючим обов’язки головного тренера в особи Вісенте Гомеса?

— Збірна не для експериментів. Це національна гордість країни і тимчасовиків, як у деяких клубах, бути не мусить. Я взагалі не знаю, як з’явилася кандидатура Гомеса. Іноземець... Це взагалі кумедно. Я так 100% вболівати не буду. Я колись пам’ятаю, до призначення Фоменка, збиралися і обговорювали кандидатури якихось іноземців. Я встав і сказав, що якщо іноземець тренуватиме нашу країну в цей час, в який ми живемо, то за неї вболівати взагалі не буду, і готувати футболістів для збірної не буду, як робив це раніше. Це моя позиція.

Я запропонував кандидатуру Фоменка. Я йому прямо сказав: «Міша, чому не ти?». Він зі своїм завданням впорався. Що було потім, я не знаю, але спочатку призначення Михайла Фоменка принесло успіх нашій збірній.

Євген Чепур