Голкіпер «Дніпра-1» Валеф оновив клубний рекорд за сухими хвилинами поспіль

Футбол України 2 Жовтня, 15:17 526
Голкіпер «Дніпра-1» Валеф оновив клубний рекорд за сухими хвилинами поспіль | 19-27
Він ще досі не пропускав у цьому чемпіонаті.

Вчора “Дніпро-1” залишив свої ворота сухими, перегравши “Львів” з рахунком 3:0. Для голкіпера спортклубівців Макса Валефа цей матч став рекордним.

На старті сезону бразильський голкіпер СК «Дніпро-1» Макс Валеф не пропустив жодного голу у чотирьох матчах, таким чином довивши свою «суху» серію до 360 хвилин. Тим самим він оновив клубний рекорд в УПЛ, який раніше належав Валерію Юрчуку, котрий у чемпіонаті 2020/21 з 16 по 20 тури не пропускав м’ячів протягом 344 хвилин. Третя «суха» серія у Валентина-Олександра Кожокару – 214 хвилин у минулому чемпіонаті (12-15 тури).

Нагадаємо, що Валеф приєднався до “Дніпра-1” влітку цього року. Український клуб заплатив за нього 100 тисяч доларів бразильській “Форталезі”.