«Минай» - «Динамо»: суддівський аналіз матчу від арбітра УЄФА

Динамо Київ 2 Жовтня, 15:24 3739
«Минай» - «Динамо»: суддівський аналіз матчу від арбітра УЄФА
Відомий у минулому рефері Мирослав Ступар в коментарі 1927.kiev.ua оцінив суддівство в матчі 5-го туру VBET ліги «Минай» - «Динамо».
— Шандор не є новачком на стадіоні. Він діяв впевнено і розкуто. Жовті картки, які було потрібно, він виніс. Але завжди є моменти в суддівстві, про які потрібно говорити. В моменті падіння Колесника в боротьбі із Поповим, гравець «Миная» вирішив «домалювати» і заробив за це жовту картку. Шандор правильно показав жовту, тому що хоча контакт і був, але Колесник вирішив для гарантованого пенальті «дограти». Якби він падав за інерцією, втративши координацію, можливо, то й ВАР прийшлося б переглянути цей епізод. Арбітрові зі сторони було видніше, які санкції виносити.

В цьому матчі можна більше говорити про гру «Динамо». Таке враження, що кияни обіграли суперника на першій швидкості. Тієї гри, до якої ми звикли, немає. «Минай» закрився, це зрозуміло, але динамівці не продемонстрували швидкісного футболу.

Рано чи пізно «Динамо» вийде з цієї психологічної ями. В футболі таке буває - спортивна форма не є сталою. Кияни потрапили не в найкращий час, коли і Лігу Європи потрібно починати успішно, і домашній чемпіонат грати. Можливо, легіонери, які з'явилися, освіжать гру «Динамо». Надіємось на це.


Микола Тимощук