«Лаціо» розгромив «Спецію» без Коваленка і піднявся на третє місце в Серії А

Світовий футбол 2 Жовтня, 16:04 376
«Лаціо» розгромив «Спецію» без Коваленка і піднявся на третє місце в Серії А | 19-27
Відбулися чергові матчі 8-го туру Серії А.

Серія А, 8 тур

Лаціо – Спеція – 4:0

Голи: Дзаканьї, 12, Романьйолі, 24, Мілінковіч-Савіч, 62, 90+1

Незабитий пенальті: Іммобіле, 1 (Лаціо)

Спеція, яка лише перед міжнародною паузою перервала безвиграшну серію, приїхала в Рим, маючи чимало кадрових проблем. Серед тих, хто не міг зіграти через травму, опинився і Віктор Коваленко. Натомість Чіро Іммобіле не їздив у збірну і мав можливість якнайкраще підготуватися до цього матчу. Вже на першій хвилині форвард заробив пенальті, але забити з позначки не зумів. М'яч полетів вище воріт.

Римляни не зменшували оберти і на 12-й хвилині таки відкрили рахунок. Дзаканьї розігнав і сам реалізував атаку. Згодом розкішний гол забив Романьйолі. Для вихованця Роми це дебютний м'яч за команду, за яку він уболівав з дитинства. Крапку в другому таймі поставив Мілінковіч-Савіч, який скористався пасом Іммобіле. Лаціо набрав 17 очок та піднявся на третє місце. Випередити «орлів» ще може Удінезе, який зіграє проти Верони завтра.