Футбол України 2 Жовтня, 17:24 583
За «Чорноморець» сьогодні зіграли три воротарі. Першого вилучили, другий – отримав травму | 19-27
Одеський «Чорноморець» грає вдома із «Олександрією».за гру рукою поза штрафним майданчиком.
Незабаром після перерви, на 48-й хвилині, основного голкіпера команди-господарів Дмитра Непогодова видалили

Аби випустити другого голкіпера, Євгенія Паста, коуч «Чорноморця» Роман Григорчук замінив форварда Зіги Бадібангу. Однак, через чотири хвилини після заміни воротаря знову довелося міняти – Паст отримав травму коліна у боротьбі при кутовому ударі.

Замість Євгена Роману Григорчуку довелося випустити третього голкіпера одеської команди – Данила Варакуту. Для 20-річного воротаря ця гра стала лише третьою в УПЛ у всій кар'єрі. Минулого сезону він дебютував проти «Металіста 1925», а також зіграв проти «Динамо».