«Передумав їхати до України в останній момент», - Вацко розповів про зрив трансферу турецького нападника в «Динамо»

Динамо Київ 3 Жовтня, 16:59 525
«Передумав їхати до України в останній момент», - Вацко розповів про зрив трансферу турецького нападника в «Динамо»
Коментатор Віктор Вацко розповів про те, як зірвалося підписання київським «Динамо» нападника «Фенербахче» Сердара Дурсуна.
«Над запрошення центрального форварда «Динамо» працювало дуже серйозно - кияни були дуже близькі до підписання турецького нападника «Фенербахче» Сердара Дурсуна. Я тримав кулаки за «Динамо», коли дізнався про цю інформацію. Цей футболіст дуже допоміг би «Динамо».

По-перше, це високий центрфорвард, ріст під 190 см, атлетичний, добре збитий. При цьому він – не «скеля», яка ходить по футбольному полі. Для своєї комплекції та антропометрії він динамічний і рухливий.

Я бачив багато Дурсуна у складі «Фенербахче» минулого сезону. Тоді він став найкращим бомбардиром команди в чемпіонаті Туреччини. Як центрфорвард, він дуже добре підійшов би під той футбол, який сповідує Мірча Луческу. Дурсун добре рухається на полі, добре бореться і чіпляється за м’яч, добре підігрує партнерам і, що дуже важливо, він забивний.

При нинішньому виборі форвардів у «Динамо» я впевнений, що Дурсун був би дуже серйозним посиленням атаки команди. Насправді, вже була домовленість з футболістом. Наскільки мені відомо, його представники дали добро на переїзд у Київ. Дурсун дуже образився на нового тренера «Фенербачхе» Жорже Жезуша, який не включив його у заявку на єврокубки. Але, на жаль, в останній момент він передумав їхати в Україну.

Тому в «Динамо», знову ж таки, залишається з відкритим питанням центрального форварда. Я думаю, що взимку це має бути головне в роботі «Динамо» на трансферному ринку, - сказав Віктор в ефірі програми «Вацко on air».