Моралес - про можливе подання Іспанією, Португалією та Україною спільної заявки на проведення ЧС-2030

Збірна України 4 Жовтня, 12:03 975
Моралес - про можливе подання Іспанією, Португалією та Україною спільної заявки на проведення ЧС-2030 | 19-27
Чистий політичний піар.

- Більш ніж цікаво! Обличчя цієї можливої заявки (офіційно її ще не подавали) саме дві піренейські країни. Вони мають величезну футбольну історію і нині перебувають на підйомі у цьому виді спорту. Україні ж можуть надати якусь невеличку частинку чемпіонату.

Чому такий варіант є реальним?

Цивілізований світ зараз єдиний у підтримці України. Я розумію, що в ФІФА голосують усі, зокрема й купа країн-дегенератів, різні азійські, центральноамериканські та африканські країни, чий голос має ціну біляша на станції метро Чернігівська, та завдяки саме ним право проводити Мундіаль отримували Раша Педерейша і релігійно відбитий на усю голову Катар. Але наразі відкрито виступати проти України наважуються або тотальні бовдури на кшталт Лукашенка, або загублені в просторі та часі генії-космонавти (привіт, Ілоне!). Тож шанси у такої заявки, якщо вона буде сформована є. Не зважаючи на війну. Іспанія з Португалією можуть планувати два варіанти – з нами у другорядній ролі і без, на випадок якщо війна триватиме.

Подібна заявка вигідна й українській владі – чистий політичний піар. Тим паче до 2030 влада точно зміниться і відповідати за проведення змагань, якщо усе складеться добре будуть зовсім інші люди.

Проте від ідеї до реалізації - надто великий шлях. Нагадаю, що головними фаворитами на проведення чемпіонату світу називають Уругвай з Аргентиною. Це було б доволі символічно, адже за сто років до того 1930-го саме Уругвай приймав перший Мундіаль, а збірні цих країн грали у першому фіналі.

Локомотивом заявки є Уругвай - країна футбольна, економічно стабільна, спокійна. От лише надто мала для такого великого спортивного форуму. Тому на додачу й бере у партнери Аргентину. Та дуже футбольна, але надто дика у сенсі безпеки, а про якусь стабільність там не йдеться взагалі. Тож саме проект Уругваю і Аргентини поки має пріоритет, якщо раптом в останній не трапиться чергового дефолту.