Віктор Вацко: «Громадськість має право почути оцінку роботи Петракова від УАФ»

Збірна України 4 Жовтня, 20:43 322
Віктор Вацко: «Громадськість має право почути оцінку роботи Петракова від УАФ»
Коментатор Віктор Вацко висловив свою думку з приводу відсутності публічних заяв від представників УАФ щодо результатів роботи Олександра Петракова на посаді головного тренера збірної України.


«Серед людей, які згідно зі своїми службовими обов’язками повинні вирішувати долю головного тренера збірної України, немає жодних коментарів. Ні УАФ, ні президент Андрій Павелко не виходять у публічний простір зі своєю оцінкою результату, гри… Одним словом, оцінкою роботи Петракова.

Вам, як вболівальникам, цікаво було б почути таку оцінку від професіоналів, в руках яких доля тренерського штабу збірної? Андрій Павелко, ціла група заслужених віцепрезидентів, і Блохін, І Михайличенка, і Бєланов, і Протасов… Футбольні ж люди. Цікаво б було почути їхню думку, бачення, оцінку? Справедливу, нормальну, як є. Мені – так.

З іншого боку, громадськість має право почути цю оцінку? Вона заслужила на це право? Ми ж говоримо про найголовнішу команду цієї країни. Громадськість має право вимагати це, вимагати підбиття якихось підсумків», - сказав Вацко.