Ростислав Русин: «Нам, безумовно, потрібно додавати у грі»

Світовий футбол 4 Жовтня, 22:30 196
Ростислав Русин: «Нам, безумовно, потрібно додавати у грі»
Нападник «Металіста 1925» – про становище команди у таблиці УПЛ та бажану позицію

26-річний форвард харківського «Металіста 1925» Ростислав Русин поділився зі Sport.ua думкою про нинішню турнірну ситуацію колективу, розповів про настрій команди на майбутній поєдинок із «Олександрією» та висловився про бажану позицію команди Валерія Кривенцова в українській Прем'єр-лізі.

– «Металіст 1925» зараз 7-й у таблиці УПЛ, перебуваючи за, скажімо так, групою лідерів із шести клубів. Що команді необхідно, аби піднятися ще вище та приєднатися до лідерів?

– Нам потрібно додавати у своїй грі. Це безумовно. Ми у всіх матчах грали виключно на результат, але не у кожній грі нам вдавалося показати свою гру. Скажімо, у матчі з «Колосом» до червоної картки ми грали у гру, яка була дуже близької до тієї, що від нас вимагає головний тренер. Нам потрібно продовжувати діяти в тому самому дусі, та добре готуватися до наступних матчів. Якщо все буде саме так, то результат обов’язково до нас прийде, на мою думку. На майбутнє це психологічно додасть команді впевненності, та ми зможете бути у верхній частині турнірної таблиці.

– Попереду гра з «Олександрією», яка розташовується вище за «Металіст 1925» у таблиці. Що саме, на вашу думку, стане визначальним у матчі?

– Це буде важка гра. Нам, как я вже казав, буде треба показати свою гру, треба створювати більше моментів, та звісно їх реалізовувати. «Олександрія» – дуже хороша команда. Проти неї грати важко.

– Попереду ще більше половини першої частини сезону. І тим не менше: яку позицію у таблиці УПЛ на фініші осінньої частини сезону у «Металісті 1925» будуть вважати задовільною?

– Цікаве питання. Конкретне місце назвати важко. Є бажання бути у таблиці якомога вище. Впевнений цього хочуть у нас і всі гравці, і тренерський штаб, і наші уболівальники.