Віктор Циганков: «Кожен матч для нас - це битва»

Динамо Київ 5 Жовтня, 20:54 613
Віктор Циганков: «Кожен матч для нас - це битва»
Вінгер київського «Динамо» Віктор Циганков взяв участь у пресконференції напередодні виїзного матчу 3-го туру групового раунду Ліги Європи з «Ренном».

- Чотири роки тому «Динамо» вже зустрічалося з «Ренном» в рамках Ліги Європи, і здобуло тоді дві перемоги, які дозволили виграти групу. Чи пам'ятаєте ви ті матчі та чи вважаєте майбутні спарені зустрічі з «Ренном» також ключовими в розіграші єврокубку?

- Тоді я брав участь у київському матчі, а ось у Ренні не грав. Можу сказати, що «Ренн» - це дуже хороша команда. На цьому рівні суперники не пробачають помилок. Тому ми гратимемо лише на перемогу. У нас не найкраща ситуація в групі, але попереду два матчі з «Ренном», в яких ми можемо все виправити.

- На вашу думку, яким буде завтрашній матч?

- Як я вже сказав, ми гратимемо на перемогу, іншого вибору у нас немає. Потрібно виправляти турнірну ситуацію в завтрашній грі.

- Який гравець у складі «Ренна» становить найбільшу загрозу?

- Усі молоді гравці «Ренна» дуже технічні, швидкі та агресивні. Чемпіонат Франції - це зовсім інший рівень у порівнянні з українською першістю. Однак ми граємо для своєї країни, для наших захисників, тому кожен матч для нас - це битва. Завтра ми битимемося для наших вболівальників, наших захисників і нашої країни.

- Чи є футбольний матч Ліги Європи важливою подією для України?

- Звичайно! Наші захисники люблять футбол і дивляться матчі. Це для них своєрідна віддушина. Якщо ми зможемо виграти, то це принесе радість як їм, так і всьому українському народу.