«Динамо» U13 перемогло «Краковію» у двох товариських матчах

Футбол України 6 Жовтня, 13:40 279
«Динамо» U13 перемогло «Краковію» у двох товариських матчах | 19-27
​В якості підготовки до майбутнього турніру в Белхатові команда «Динамо» U-13 провела товариську зустріч з однією з провідних польських шкіл «Краковія».

Команди провели два матчі в тому форматі, в якому вони гратимуть на турнірі. Юні динамівці були поділені на 2 групи, і кожна з них зіграла повноцінний матч – 2 тайми по 20 хвилин.

Перший матч закінчився з рахунком 1:0 на користь киян, і у другому матчі також перемогу святкували наші хлопці – 2:0.

Сергій Бондар, старший тренер «Динамо» U13:

- Вийшов дуже інформативний спаринг, оскільки наша команда вже другий рік грає регулярний чемпіонат у форматі 11х11, а всі міжнародні турніри здебільшого проходять у форматі 9х9. Таким чином ми дали хлопцям можливість перебудуватися та отримали інформацію про їхню готовність.

Сподобалося бажання, самовіддача та швидкість гри, оскільки суперник був досить хорошого рівня й на кожній ділянці поля чинив нам гідний опір, хлопцям потрібно було швидко приймати рішення та діяти. На нас чекає цікавий турнір, у якому зібрано 16 сильних колективів із різних країн, і це хороша можливість рухатися вперед у своєму розвитку.