Директор з розвитку «Динамо» розповів, чому кияни не зіграли з «Міланом», ПСЖ та іншими топовими суперниками

Динамо Київ 6 Жовтня, 14:14 406
Директор з розвитку «Динамо» розповів, чому кияни не зіграли з «Міланом», ПСЖ та іншими топовими суперниками
Директор «Динамо» з розвитку Максим Радуцький розповів, чому не вдалося провести всі благодійні товариські матчі, які анонсував київський клуб.

— Чому не вдалося зіграти з топовими суперниками?

— По-перше, «Евертон», «Ліон», «Галатасарай» та «Боруссія» Дортмунд прямо зараз на вас образилися. По-друге, «Антверпен», «Базель», «Динамо» Загреб, «Легія» — досить сильні, авторитетні клуби в своїх країнах. Якщо так подивитися, то ми грали з одними з кращих або навіть з кращими клубами своїх країн.

Але, відповідаючи на ваше запитання, не можна сказати, що укласти договір про матч серед сезону досить важко, адже у команд є свій графік. І коли йде дзвінок від «Динамо» керівництву умовного «Реалу», вони кажуть, що готові підтримати. І наступний етап — узгодження дат. У нас була домовленість з «Міланом», але вони постійно переносили дату. У них були чемпіонські перегони, тому ми не зіграли. Так було вже з ПСЖ.

Результат не тому, щоб зіграти благодійний матч з «Барселоною», результат у тому, щоб зіграти його заради того, щоб заробити гроші для армії, для людей, які втратили свої будинки або, не дай боже, близьких. Заради цієї можливості «Динамо» витрачало сотні тисяч доларів на постійні переїзди, перельоти, проживання.

У нас був пул з 30 клубів, з якими ми зв’язувалися. Але чим більше клуб, тим складніше у нього графік. Інших причин, сподіваюся, немає. Але, наприклад, «Евертон» сам став ініціатором матчу. І коли ми приїхали туди, справді це відчули. Вони цього хотіли, вони допомагали — і нам було легко з ними працювати.