«Дніпро-1» уникнув ганебної поразки від представника Ліхтенштейна - відео голів

Футбол України 6 Жовтня, 21:45 677
«Дніпро-1» уникнув ганебної поразки від представника Ліхтенштейна - відео голів | 19-27
Вдалося піти від поразки.

Ліга конференцій, 3 тур

Група Е

СК Дніпро-1 – Вадуц – 2:2

• Голи: Довбик, 5, Піхальонок, 77 – Фер, 26, Гассер, 47

Вже звично єврокубковою домівкою дніпрян став словацький Кошице. В гості приїхав доволі екзотичний суперник – Вадуц, який є першим клубом з Ліхтенштейна на груповому етапі єврокубків. Ця команда чотири рази перетиналася з представниками України і всі матчі програла із загальним рахунком 1:14.

Дебют зустрічі підтвердив фаворитизм СК Дніпро-1. Перша спроба Піхальонка просвистіла над поперечиною, але Довбику на 5-й хвилині вже не завадив ніхто. Рубчинський добре відборовся, Піхальонок підхопив м'яч і віддав на відкритий простір Бусанелло, який силовим прострілом знайшов форварда збірної України. Зазвичай швидкий гол допомагає проти відвертого аутсайдера, але цього разу СК Дніпро-1 зарано повірив у свій успіх.

Команда Кучера на півгодини буквально забула про пресинг і дозволяла Вадуцу легко підходити до воріт. Перший дзвіночок пролунав на 17-й хвилині. Сасере залишився без нагляду під час подачі кутового, але з близької відстані пробив повз ворота. Дніпряни не почули та провалились ще раз. На 26-й хвилині гості розірвали лівий фланг оборони СК Дніпро-1, а з іншого боку вдало набіг самотній Фер – 1:1.

Українці не могли оговтатися ще 10 хвилин і почали «привозити» самі. Захисники двічі віддавали надто слабкі передачі Валефу, але бразильський кіпер у підкатах рятував ситуацію. Єдиний момент до кінця тайму встиг організувати той-таки Піхальонок. Півзахисник тонкою передачею вивів Бусанелло на ударну позицію, проте лівий латераль надто поклався на зручну ліву і шведою вліпив у кіпера. Нічия цілком справедливо відображала події першого тайму.

Олександр Кучер явно був невдоволений та відразу провів 3 заміни у перерві. Горбунов, Лучкевич і Бланко замінили Амаша, Адамюка та Гуцуляка. «Новачків» зустріли черговим холодним душем. Центрбек Седрік Гассер найкраще зіграв на кутовому і вколотив другий м'яч у ворота Валефа.

Незабаром справи СК Дніпро-1 стали ще гіршими. Валерій Лучкевич щойно відновився після травми, через яку пропустив 3 місяці. Фіналіст ЛЄ 2014/15 полетів у відчайдушному підкаті і «зламався» сам. Страшний вигляд коліна на повторі може означати найгірше – розрив «хрестів».

Матч перетворився на хаос з моменти біля обох воріт. Добвик і Танчик хибили з якісних позицій, а Валефу довелося рятувати після щільного удару Хаслера. Зрівняти рахунок дозволила зв'язка гравців збірної України. Піхальнок обігрався з Довбиком перед карним майданчиком і наважився на удар – Шанде пустив м'яч «під пахвою» після рикошету.

Нічия протрималася до фінального свистка. СК Дніпро-1 з 4 очками залишиться на другій сходинці групи, але в Ліхтенштейні варто забирати всі 3 очки. Пізніше зіграє друга пара квартету – ідеальний АЗ прийматиме Аполлон, який на дні з одним пунктом.