Наставник «Вадуца»: «Ми могли забити ще три м’ячі «Дніпру-1»

Футбол України 6 Жовтня, 23:15 234
Наставник «Вадуца»: «Ми могли забити ще три м’ячі «Дніпру-1»
Прес-конференція головного тренера «Вадуца» Алессандро Манджаратті після нічийного поєдинку Ліги конференцій проти СК «Дніпро-1» (2:2):

– Ми розпочали дуже погано, перші 10 хвилин були для нас дуже жахливими. Ми не могли грати у свій футбол, а «Дніпро-1» постійно атакував і не давав нам простору. В результаті ми вже на 5-й хвилині пропустили гол, що створило нам проблеми. Але потім ми зібралися, почали пресингувати і створювати моменти. Після того, як ми зрівняли рахунок, то відчули впевненість у своїх силах. Це надало нам наснаги і команда відчула, що може грати, як завжди. Другий тайм ми розпочали дуже добре, одразу забили, а могли забити ще кілька м’ячів. І у таких моментах наші гравці зазвичай вирішують ситуацію на власну користь, але цього разу не сталося. В цілому вважаю, що гра була дуже змістовною і все було дуже добре.

– Як ви бачите момент, у якому арбітр міг би призначити пенальті?

– Так, таке трапляється, але це футбол. Ми повинні бути сконцентрованими на власній грі і на тому, що ми можемо зробити у майбутньому. Нам вдалося заспокоїтися. Ми могли забити ще три м’ячі, але треба пам’ятати, що ми граємо у другому дивізіоні Швейцарії, а «Дніпро-1» вважається однією з найсильніших команд України. Ми зробимо зі всього висновки і будемо грати ще краще.