Йожеф Сабо: «Не знаю, як Попов спатиме цієї ночі»

Динамо Київ 7 Жовтня, 00:54 23107
Йожеф Сабо: «Не знаю, як Попов спатиме цієї ночі»
Екс-тренер «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився з 1927.kiev.ua думками про поразку киян «Ренну» в третьому раунді групового етапу ЛЄ (2:1).

— Не скажу, що «Ренн» нас перевершував. В «Динамо» теж були моменти і контроль м'яча. Кияни зіграли непогано. Особливо непогано атакували після пропущеного гола. Команда виглядала пристойно і не мала б програвати. Звісно, прикро, що пропустили цей гол. Не можна допускати такі помилки. Якщо накривають на останніх хвилинах - потрібно зіграти по-простіше. Це міжнародні ігри. Не знаю, як Попов спатиме цієї ночі. Візьми й вдар вперед - немає ж належної техніки і майстерності. Вирішили розпасувати і програли гру.

— Заміна Попова на Вівчаренка пов'язана з помилкою?

— Це вже від безвихідності. Залишалося кілька хвилин - навіть смішно. Звісно, Попов розуміє, що він натворив. Зараз його потрібно заспокоювати, не можна насідати на нього в роздягальні. В хлопця буде «здвиг», тому що він розуміє значущість помилки. Зараз Дениса потрібно обійняти, поговорити з ним, заспокоїти. Це футбол і буває всяке. Так вийшло.

— За «Динамо» знову відзначається Циганков...

— Він постійно забиває, що б не було, щоб не говорили. А коли будуть забивати Бєсєдін та інші? Поки що я не бачу такого. Циганков зіграє краще чи гірше, але забиває, тому він і лідер.

— Мірча Луческу не зміг здивувати складом?

— Кого йому ще ставити? Кого замість Бєсєдіна випускати? Гармаша? Бєсєдін - слабкий. Особливо в міжнародних матчах. В нього немає моментів, як у форварда, щоб забити. Напевно, Луческу потрібно подумати, як його навантажити в тренувальному процесі, щоб він йшов на ці флангові передачі верхом чи низом. Команді буде дуже важко, поки не знайдуть забивного центрального форварда. Він повинен не давати спокою захисникам суперника, відчувати ці передачі з флангів, відскоки, постійно бути «на вістрі».

— Як оціните дії середньої лінії «Динамо»?

— І в збірній, і в «Динамо» Сидорчукові немає заміни. Поки що, іншого опорника для «Динамо» немає. Він цінний гравець, постійно у відборі, на підіграванні. Шепелєв - рухається і таке інше, але в нього немає необхідної майстерності. Я на бачу, щоб він атакував, грав на швидкості, у відборі його не бачу, як і деяких інших гравців. Той же Буяльський - в серйозних іграх його не видно. Віддав пас Циганкову і все.

— Які перспективи перед матчем із «Ренном» в Польщі?

— Команда буде подавлена. В міжнародних іграх ми виглядаємо дуже слабко. Їм не можна тепер і в чемпіонаті грати внічию чи програвати. Можу «Динамо» тільки порадити не опускати голову в УПЛ. Потрібно якось психологічно підбадьорити колектив, щоб вони вигравали. А в повторній грі «біло-сині» зобов'язані вигравати у «Ренна». В матчі у Франції кияни виглядали пристойно.