«Дніпро-1» - «Вадуц»: огляд ЗМІ Ліхтенштейну

Футбол України 7 Жовтня, 11:03 189
«Дніпро-1» - «Вадуц»: огляд ЗМІ Ліхтенштейну
Скористатися шансами не вдалося.

У Ліхтенштейні не так багато ЗМІ, а ще менше тих, хто пише про футбол, та ще й оперативно. Є два великі видання, які вже давно існують у країні – Volksblatt та Vaterland. Журналісти похвалили «Вадуц», який не просто зіграв унічию з «Дніпром-1», а й показав гарну гру, і навіть міг би претендувати на перемогу у матчі із сильнішим суперником. Ця нічия зберігає шанси «Вадуца» на друге місце у групі, але всі розуміють, що це потрібно буде виграти у «Дніпра-1» у матчі-відповіді.

Volksblatt

«Важлива та заслужена нічия вселяє надію у серця вболівальників», - пише журналіст сайту Volksblatt. Він радіє, що «Вадуц» зіграв унічию із сильним суперником, але вважає, що гості цілком могли претендувати і на перемогу.

– «Вадуц» заслужено зіграв унічию з «Дніпром-1». Гості нічим не поступалися українцям, а в деяких відрізках навіть виглядали набагато краще. І це на тлі того, що останнім часом «Вадуц» мав серйозні ігрові проблеми. У чемпіонаті у 9 турах не вдалося здобути жодної перемоги, тому ніхто не чекав дива у Лізі конференцій.
Нічиє з «Дніпром-1» зберігає шанси на друге місце. Якби вдалося б сьогодні обіграти українців, то ці шанси були б ще вищими, але після такої впевненої гри перемога над «Дніпром-1» у матчі-відповіді вже не здається дивом. А поразка «Аполлона» говорить про те, що АЗ після 4-го туру може вже офіційно оформити перемогу в групі, що може спростити «Вадуцу» завдання взяти очки в матчі з нідерландцями.

Vaterland

«Вадуц» був дуже близьким до першої перемоги», - з таким заголовком виходить звіт про матч на сайті Vaterland. Журналіст розповідає читачам про те, що клуб із Ліхтенштейну був дуже близьким до того, щоб переписати історію, але цього разу не вистачило трохи успіху. Втім, сама гра вселяє надію на те, що «Вадуц» зможе поборотися за вихід із групи.

– Перемога АЗ, третя у трьох турах, говорить про те, що з першим місцем у цій групі вже все зрозуміло. Одразу було зрозуміло, що саме нідерландський клуб буде головним претендентом на перемогу у групі. Так і сталося. А ось хто займе другу позицію – питання залишається відкритим. Багато хто був упевнений, що після 4 турів «Дніпро-1» набере 9 очок і також вирішить завдання виходу в євровесну, але «Вадуц» був проти такого розвитку подій.
Звичайно, слабка гра цього сезону викликала побоювання. Все-таки «Дніпро-1» лідирує у чемпіонаті України, та й зміг обіграти «Аполлон»… А швидкий гол у матчі з «Вадуцем» міг добити гостей, які й так вважалися явними аутсайдерами. Але команда з Ліхтенштейну змогла повернутися у гру. Більше того, «Вадуц» навіть повів у рахунку і міг забивати більше, ніж 2 голи. Але й українці змогли зібратися та зрівняти рахунок. Обидві команди могли як програти, так і здобути перемогу. Нічия – гарний результат для «Вадуца», але щоб претендувати на вихід із групи, потрібно вигравати у «Дніпра-1» у матчі-відповіді. І після сьогоднішнього матчу це не видається фантастикою.