Три антигерої матчу «Ренн» - «Динамо»

Динамо Київ 7 Жовтня, 11:19 2813
Три антигерої матчу «Ренн» - «Динамо» | 19-27
Київське «Динамо» програло «Ренну» і майже втратило шанси на потрапляння у плей-офф Ліги Європи.

Хоч і прикро так програвати, але варто визнати, шо того вечору виграла команда, яка на це заслуговувала більше. Так, дуже боляче було знову на останніх хвилинах пропускати, ще й після такого ляпу від Попова, але нічого не поробиш. Динамо включилось в гру в останні 15 хвилин першого тайму, а решта часу була під контролем господарів.

Ми обрали трьох гравців Динамо, які, на наш погляд, провалили цю зустріч і отримали звання «Антигероя».

3. Артем Бєсєдін

Ми вже давно не чекаємо від нашого форварда голів та асистів, але що він має робити, так це «кусати» суперників, чіплятися за мяч і вигравати єдиноборства. Бєсєдін точно не програє в плані фізики захисикам Ренну, однак постійно Артему чогось не вистачало. Так, «Бєс» приємно здивував своєю грою під час нашого голу, коли елегантно відіграв на Буяльського, але це і все... За 90 хвилин це була єдина яскрава дія. А що з негативу?

Ну, найстрашніше, що кидалось в очі під час перегляду матчу, так це високий відсоток браку під час передач. Артем виконав 27 передач і точність склала 52%. Це просто катастрофа якась, кожен другий пас був у молоко і це при тому, що Артем в основному грав назад або поперек поля. Ну і вже не дивно, що у нашого єдиного форварда в графі «удари по воротах» виблискує нуль.

2. Томаш Кенджора

Поляк учора був дуже пасивний, в атаку ходив рідко і особливо Циганкову не допомогав забіганнями та підключеннями. Дуже суттєва була різниця між Кенжорою та Дубінчаком. Влад був заряджений і націлений на атаку, не боявся підключатися і на лівому фланзі він навіть гостріше діяв за Кабаєва. Для порівняння варто глянути на карту переміщення Дубінчака та Кенджори.

Ось наскільки активний був Дубінчак, у нього найтемніша зона на чужій половині поля.

Томаш же діяв дуже слабко в атаці, було чимало моментів коли читалися його забігання, але він не ризикував і залишався у центральній зоні. От і бачимо, що найтемніша зона на своїй полвині поля. Дуже пасивна гра від Кенджори у матчі, коли потрібна була лише перемога.

Також візначаємо 30% виграних єдиноборств, що для захисника просто жах. За 90 хвилин Томаш зробив усього 1 подачу до штрафного і та була невдалою. Точність передач - 72%, а дальніх пасів - 20%. По всім показникам, якщо не провал, то просто погано.

1. Денис Попов

Якби Денис не привіз гол і матч закінчився 1:1, то особливих питань не було б. Але це сталося і Попов знову помилився. Його «косяки» раніше часто кидалися в очі, адже він став надто незграбно діяти біля свого штрафного. То фолить біля межі карного майданчика коли суперник спиною до воріт, то гравця під час стандарту втратить і т.д.

Захисник європейського рівня не має права настільки незграбно діяти на 90-й хвилині. Денис не просто привіз гол, він поставив хрест на сподіваннях Динамо вийти з групи до плей-офф Ліги Європи. Тепер залишилась бороться за «престижне» 3 місце з кіпрським АЕКом.