«Колос» розписав нічию з «Інгульцем», піднявшись на третє місце

Футбол України 7 Жовтня, 19:09 208
«Колос» розписав нічию з «Інгульцем», піднявшись на третє місце
«Інгулець» і «Колос» в рамках матчу 6-го туру УПЛ голів не забивали.

Українська Прем'єр-ліга. 6-й тур.

«Колос» – «Інгулець» - 0:0

Матч у Ковалівці між Колосом та Інгульцем не обіцяв вболівальникам феєрії. Вони її й не отримали. У першому таймі команди провели всього по одному удару – Смоляков слабенько пробив в руки Волинцю з лінії штрафного, а Безбородько головою замкнув подачу від Зозулі на дальню стійку. Кучер виручив гостей.

Це був єдиний небезпечний момент до перерви. Та і після неї глядачі не побачили нічого гострішого за удар головою у виконанні Сітала – точно в руки Волинцю. Матч проходив у низькому темі, з купою єдиноборств, фолів і виносів абикуди.

Найбільш цікавим футболістом у матчі був Олександр Алієв, який стояв на трибунах і якого дотепно потролив коментатор. Ну або він просто «поплив» від «шаленої» гри у Ковалівці:

Колос, як і належить недавньому лідеру УПЛ,, був активнішим. Господарі тримали м'яч близько 60% часу й провели 7 ударів, але жоден з них пригадати не вдасться. Голкіпери більшу частину зустрічі нудьгували. Зрештою, фінальний свисток зафіксував нульову нічию.

Таким чином, Колос набрав 11 очок, піднявшись на третю позицію в турнірній таблиці. Інгулець досі залишається без перемог, з трьома заліковими балами тримаючись на чотирнадцятій сходинці.