Тлумак – про суддівство: «Боремося за те, що не змінюється. Яка тоді різниця, чи буде вільна Україна?»

Футбол України 8 Жовтня, 16:57 192
Тлумак – про суддівство: «Боремося за те, що не змінюється. Яка тоді різниця, чи буде вільна Україна?»
Головний тренер «Карпат» Андрій Тлумак залишився дуже незадоволеним суддівством у матчі з «Поліссям» у Першій лізі (0:2).

Нагадаємо, що на матчі працював арбітр Сергій Задіран.

«Станом на сьогоднішній день йде війна в країні. Найголовніше, чому ми не хочемо бути такими, як москалі – тому що не хочемо туди йди, щоб було таке, як сьогодні на футбольному полі. Це найголовніше. Найгірше, що ми боремося за те, що не змінюється... Яка тоді різниця, чи буде вільною Україна чи це буде москальня?.. Поясніть мені, будь ласка.
Мені просто цікаво, які будуть оцінки та де суддя буде. Я не говорю емоціями, ми говоримо про правила гри. Коли наш нападник на перших хвилинах виходить в 1 на 1, Гітченко його руками зупиняє… Я не говорю, що це червона картка, бо центр поля, але жовта має бути. Жодних емоцій.

Коли воротар грає руками за штрафним, а наш нападник має забивати гол... Яка це оцінка? Це фол останньої надії. Яка картка? Ніякої…

«Полісся» – молодці. Хороші футболісти, класний тренер, класна команда реально. Але якщо так буде, то я вітаю їх із виходом до УПЛ. Дякую», - сказав Тлумак.