Світовий футбол 8 Жовтня, 17:11 454
Кучерявий дебютував у стартовому складі «Сент-Джонстона»: команда українця прикро поступилася «Cелтіку» | 19-27
Український півзахисник Сент-Джонстона Максим Кучерявий дебютував у стартовому складі своєї команди у матчі десятого туру шотландської Прем'єр-ліги проти Селтіка (1:2).

Матч десятого туру найвищого дивізіону чемпіонату Шотландії, в якому Сент-Джонстон приймав Селтік, завершився перемогою гостей (2:1).

Український хавбек Максим Кучерявий уперше вийшов у стартовому складі Сент-Джонстона та провів на полі 63 хвилини ігрового часу. Результативними діями футболіст не відзначився.

На 53-й хвилині поєдинку Кучерявий отримав жовту картку.

Селтік вийшов уперед наприкінці першого тайму завдяки автоголу захисника господарів Ендрю Косідайна.

Кінцівка поєдинку вийшла драматичною. На третій компенсованій хвилині захисник Сент-Джонстона Алекс Мітчелл зрівняв рахунок. Через три хвилини грецький форвард Селтіка Георгіос Якумакіс вирвав перемогу для своєї команди.

20-річний Кучерявий у другій частині минулого сезону виступав за клуб третього шотландського дивізіону Келті Хартс на правах оренди. Цього сезону Максим провів два матчі у складі Сент-Джонстона.

Сент-Джонстон набрав десять очок і посідає дев'яте місце у турнірній таблиці чемпіонату Шотландії. Селтик одноосібно лідирує, маючи в активі 24 залікові пункти.

Нагадаємо, що Селтік є суперником донецького Шахтаря на груповій стадії Ліги чемпіонів.