Світовий футбол 8 Жовтня, 20:31 375
«Лейпциг» розписав нічию з «Майнцом» – суперника «Шахтаря» у ЛЧ врятував гол найкращого бомбардира Бундесліги | 19-27
Відбулися матчі 9-го туру німецької Бундесліги.

• Голи: 1:0 - 45 Інгвартсен, 1:1 - 80 Нкунку

У першій половині зустрічі гості взяли м'яч під свій контроль, але це не допомогло їм створити небезпеку біля воріт суперника. Натомість Майнц мав декілька гольових моментів. Проте забити вдалося лише на 45-й хвилині – Інгвартсен не залишив шансів голкіперу, поціливши точно під ліву стійку.

По перерві Лейпциг діяв агресивніше. Нкунку підступно пробив низом, але Центнер в останній момент парирував удар. Свій шанс мав Вернер, який увірвався у карний майданчик та вистрілив по центру, але голкіпер знову врятував Майнц. Зрівняти рахунок зумів Нкунку, який головою спрямував м'яч у сітку. До слова, нападник у цьому сезоні забив вже сьомий гол та зрівнявся у бомбардирській гонці з Фюллькругом (Вердер). Матч закінчився з рахунком 1:1.

«Бики» набрали 12 очок та перебувають на 10 місці. Майнц має стільки ж залікових балів, але посідає 12 сходинку.

До слова, Лейпциг зустрінеться з Шахтарем у 6-му турі групового раунду Ліги чемпіонів 2 листопада о 19:45. Німецька команда спробує взяти реванш після розгромної поразки «гірникам» у першому поєдинку – 1:4.