«Мілан» розібрався з «Ювентусом». У туринців одна перемога у п'яти турах

Світовий футбол 8 Жовтня, 21:11 485
«Мілан» розібрався з «Ювентусом». У туринців одна перемога у п'яти турах | 19-27

• Голи: 1:0 - 45+1 Томорі, 2:0 - 54 Діас

Мілан підійшов до гри з переповненим лазаретом – 7 гравців основи травмовані. Посеред тижня «россонері» розгромно поступилися Челсі (0:3) в ЛЧ, а от Ювентус підняв собі настрій перемогою над Маккабі. Втім, у чемпіонаті справи туринців йшли погано – всього 13 очок і восьме місце. Мілан мав на 4 пункти більше, ділячи 4-5 сходинку з Лаціо.

Стартові півгодини були дуже обережними і обійшлися без моментів. Удар Міліка виявився легкою здобиччю Тетерушану, а Леау з дальної відстані лише «лизнув» стійку. Все котилося до нулів, однак Мілан встиг оформити «гол в роздягальню». Кутовий призвів до хаосу в карному майданчику Юве, де найкраще зорієнтувався Томорі – 1:0.

Гравці «Старої сеньйори» не встигли добряче обдумати настанови Аллегрі, як пропустили знову. Влаховіч неточною передачею подарував м'яч Браїму Діасу, а молодий іспанець впевнено пролетів 40 метрів і пробив повз Щенсни. Права на хавбека досі належать Реалу, але такого проходу не посоромився б і Ліонель Мессі.

Довелося згадувати про жахливу гостьову серію Ювентуса – туринці не можуть виграти на чужому полі з квітня (восьмий матч поспіль). Заміни Аллегрі не приносили бажаного ефекту. Перший реальний момент Юве по перерві трапився аж на 84-й хвилині! Кін вивалився на вбивчу позицію, проте захисник у підкаті перевів м'яч на кутовий. Оборона Мілана абсолютно спокійно витримала до фінального свистка і подарувала 36-річому Тетерушану «сухий» матч.

Перемога дозволила «россонері» вискочити на третю сходинку. У Аталанти та Наполі також 20 очок, але вони свої матчі 9 туру ще не проводили. Ювентус впав із сьомої сходинки на восьму, оскільки кількома годинами раніше Інтер здолав Сассуоло.

21:45. Болонья - Сампдорія