Динамо Київ 9 Жовтня, 18:51 614
Бойко через травму не дограв матч із «Рухом». У воротаря підозра на ушкодження хрестів | 19-27
Замість Дениса на поле вийшов Руслан Нещерет.

Воротар київського «Динамо» Денис Бойко був замінений на 54-й хвилині матчу проти львівського «Руху». Замість нього на поле вийшов молодий голкіпер Руслан Нещерет.

Ймовірно, Бойко отримав травму ще у першому таймі, коли стрибнув за м’ячем і невдало приземлився на ліву ногу. Після стрибка Денис впав на газон. Ймовірно, гравець пошкодив хрестообразні зв’язки в коліні.

Для Нещерета ж ця гра стала першою за майже два роки. Востаннє він грав за «Динамо» в офіційному матчі ще в грудні 2020 року проти «Маріуполя». З тих пір він чотири рази проходив лікування: від ковіду, травми плеча, і двічі від травми носа.