Ілля Забарний: «Сподіваюся, поразки ніяк не вплинули на наш психологічний стан»

Динамо Київ 12 Жовтня, 21:22 414
Ілля Забарний: «Сподіваюся, поразки ніяк не вплинули на наш психологічний стан»
Напередодні домашнього матчу 4-го туру Ліги Європи УЄФА із французьким «Ренном», який відбудеться у четвер, 13-го жовтня, на стадіоні «Краковії» у польському місті Краків, у рамках передматчевої пресконференції із журналістами поспілкувався захисник «Динамо» Ілля Забарний.

- Перше питання не футбольне. Як команда пережила масований ракетний обстріл Києва та інших міст України у понеділок? Наскільки ця подія вплинула на підготовку до матчу?

- Думаю, такі речі впливають на кожного українця, подібне дуже важко переживати. Звісно, команда була у траурі, вважаю, у 21-му столітті такі речі неприпустимі. Наші футболісти розуміють, що за допомогою футболу ми можемо подарувати людям приємні емоції та трохи відволікти їх від того, що відбувається на Батьківщині.

- Матч із «Рухом» у неділю був перерваний через повітряну тривогу, чи буде взагалі продовжуватися чемпіонат в Україні?

- За планом у нас 16-го жовтня гра із «Шахтарем». Щодо змін поки що немає інформації.

- Який настрій у гравців центра оборони, чи з оптимізмом налаштовуєтеся на майбутній матч?

- Незважаючи на останні невдачі у Лізі Європи, ми добре виглядали з точки зору командної гри. Просто чогось не вистачало. Сподіваюся, поразки ніяк не вплинули на наш психологічний стан. Завтра вийдемо на поле і показуватимемо свій максимум.