Світовий футбол 13 Жовтня, 00:02 5303
«Ліверпуль» епічно розтрощив «Рейнджерс», Салах із найшвидшим хет-триком в історії ЛЧ – усі результати вечора | 19-27
Відбулися матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Брюгге та Атлетіко не визначили сильнішого. Роман Яремчук та Едуард Соболь залишилися на лаві для запасних.

• Ліга чемпіонів 2022/23

4 тур, 12 жовтня

Атлетіко - Брюгге 0:0

Наполі - Аякс 4:2

• Голи: 1:0 - 4 Лосано, 2:0 - 16 Распадорі, 2:1 - 49 Классен, 3:1 - Кварацхелія (пен), 3:2 - 83 Бергвейн (пен), 4:2 - 90 Осімхен

Баєр Леверкузен - Порту 0:3

• Голи: 0:1 - Галено, 0:2 - 53 Таремі (пен), 0:3 - 64 Таремі (пен)

Порту без проблем здолав Байєр. Галену відкрив рахунок вже на 6-й хвилині, а Таремі двічі реалізував 11-метровий. Португальський клуб здобуває 6 очок за підсумками чотирьох турів та посідає 2-гу сходинку у квартеті. Байєр – 3 бали, 4 місце.

Барселона - Інтер 3:3

• Голи: 1:0 - 40 Дембеле, 1:1 - 50 Барелла, 1:2 - 63 Мартінес, 2:2 - 82 Левандовські, 2:3 - 89 Госенс, 3:3 - 90+2 Левандовський

Вікторія Пльзень - Баварія Мюнхен 2:4

• Голи: 0:1 - 10 Мане, 0:2 - 14 Мюллер, 0:3 - 25 Горецка, 0:4 - 35 Горецка, 1:4 - 62 Влкнова, 2:4 - 75 Клімент

Рейнджерс - Ліверпуль 1:7

• Голи: 1:0 - 17 Арфілд, 1:1 - 24 Фірміно, 1:2 - 55 Фірміно, 1:3 - 66 Нуньєс, 1:4 - Салах, 1:5 - 80 Салах, 1:6 - 81 Салах, 1:7 - 89 Елліот

Арфілд несподівано вивів господарів вперед на 17-й хвилині, втім Фірміно відновив паритет ще до перерви. У другій половині підопічні Юргена Клопа влаштували гольове шоу. Роберто оформив дубль, Нуньєс відзначився 1 голом, а Салах оформив найшвидший хет-трик в Історії ЛЧ за 6 хвилин! Елліот констатував фіаско шотландців – 7:1.

Попри «червоні» ще не забезпечили собі вихід в плей-офф – 2 місце, 9 очок. Рейнджерс – з нулем на дні.

Тоттенхем - Айнтрахт Франкфурт 3:2

• Голи: 0:1 - 14 Камада, 1:1 - 20 Сон Хин Мін, 2:1 - 28 Кейн (пен), 3:1 - 36 Сон Хин Мін, 3:2 - 87 Аліду

Тоттенхем здолав Айнтрахт. На гол Камади на 14-й хвилині «шпори» відповіли трьома забитими м'ячами ще до перерви. У другій половині німці залишились у меншості, але змогли відквитати 1 гол. Втім цього не вистачило для перемоги – 2:3.

Спортінг - Марсель 0:2

• Голи: 0:1 - 20 Гендузі (пен), 0:2 - 30 Санчес

У паралельному матчі групи Марсель впевнено переграв Спортінг завдяки голам Гендузі та Санчеса. Тоттенхем з 6 очками в активі очолює квартет, Марсель та Спортінг посередині (6 балів), Айнтрахт розташувався на 4-му місці (4 пункти).