Олег Печорний: «Хтось із «Шахтаря» тримає дулю в кишені і говорить, що ми з «Динамо» друзі​»

Динамо Київ 15 Жовтня, 12:17 2113
Олег Печорний: «Хтось із «Шахтаря» тримає дулю в кишені і говорить, що ми з «Динамо» друзі​»
Голова Асоціації футболістів України Олег Печорний в коментарі 1927.kiev.ua відзначив важливість перенесення матчу «Шахтар» - «Динамо», який має відбутися 16 жовтня.
— Якщо УПЛ та «Шахтар» дійсно не пішли на зустріч «Динамо» і не захотіли перенести цю гру на понеділок, 17 жовтня, чи вівторок, наприклад, то вони вчинили дуже негарно. У нас в країні триває війна і люди повинні йти на зустріч один одному. Це топ-матч, який дуже важливий і цікавий для наших вболівальників. Гра пройде без підтримки трибун - не буде жодних питань із квитками, якщо її перенести на день-два пізніше. Але в нашому футболі знову подвійні стандарти: «Шахтарю» матч УПЛ можна перенести і дати більше часу на відновлення теж можна. Напрошуються висновки, що хтось із «Шахтаря» тримає дулю в кишені і говорить, що ми з «Динамо» друзі. На словах, ми об'єднуємось, а на ділі Лебідь, Рак і Щука тягнуть в свої сторони.

Тим більше, в цей час зіграють «Реал» і «Барселона». В цьому матчі має великий шанс вийти український голкіпер Андрій Лунін. Багато українських вболівальників хотіли б подивитися цю гру. Думаю, велика частина так і зробить, віддавши перевагу іспанському класико. Мало того, що глядач не буде присутній на трибунах, так ще й біля екранів його поменшає через таке невдале рішення з призначенням дня і часу.

Хотів би звернутися до Рената Леонідовича - в його силах за одну хвилину вирішити це питання. Один дзвінок - і матч буде перенесено. Ми маємо поважати один одного, йти на зустріч і бути єдиними, особливо під час війни. Тому, прошу його втрутитися і дати можливість українському вболівальнику в тилу і на фронті насолодитися двома класичними. Хлопцям потрібна розрядка, щоб хоч на годину-другу відпочити від війни.

Микола Тимощук