Булеца - не Буяльський
Чому Степанович помиляється
Цитата:
«Булеца гравець з гарною технікою та ударом, йому більше підходить позиція Буяльського».
Ну, з першою частиною я цілком можу погодитися, вже в нинішній УПЛ здійснив 7 вдалих обведень з 10 (70%).
Та і удар, точніше техніка удару, досить цікава та притаманна в Лізі лише йому.
А от далі, знову дурниця, яка розтиражується, піде в маси і буде така сама *матюк*, як з Лєднєвим. Тому поки хтось з вас не підхопив таку ж звичку думати, що Булеца = Буя, дивіться на картинку.
Фанати NFL звісно знають хто такі Том Брейді (QB) та Ренді Мосс (WR). Хто не знає, то погугуліть, бо якщо маєте час на Ігора Степановича, то і на це знайдете 5 хвилин.
Так ось Булеца - це квотербек/плеймейкер (Брейді), а Буяльський - ресивер (Мосс).
Ні, звісно Сергій може грати АП, але це буде виглядати десь так само, коли там грав Лєднєв. Бо Сергій любить стягуватися до м’яча, відходити нижче та брати його в захисників. Буяльський таким займається хіба в Європі, бо до нього нездатні м’яч підняти. В УПЛ, тьфу-тьфу, доки ми такого дна ще не досягли, та м’яч підіймають до фінальної третини справно. І тут вмикається вміння Буяльського існувати в обмеженому просторі, шукати і знаходити передачі, відскоки та добивати, як це було зрештою з Рухом двічі.
3 99.99% ймовірністю Булеца би не опинився там в тих ситуаціях, де опинився Буя, забиваючи двічі. Він би стояв десь поруч з Кабаєвим і ділився смішними історіями з інтернету.
За 383 хвилини Сергій приймав 64 передачі, але в штрафному лише раз: якщо не плутаю, то від Данченка (?), коли потім асистував на гол Кирюханцеву (v Кривбас). От хто тоді забиватиме, якщо АП і вінгер Кабаєв тусуватимуться за межами штрафного?! Хіба досвід Леднева не показав відмінностей сприйняття ігрового процесу?
Свої 4 удари в нинішньому сезоні УПЛ Сергій завдав з-за меж штрафного:
- 3 штрафних
- 1 з гри
Ще Степанович розповідав, що дід любить швидкість, тому обирає Кабаєва. Ну, окей, нехай любить, але ж скільки часу в нього на позиції лівого вінгера грав Карлос Де Пена, якого обізвати «шумахером» важко. Уругваець і був в Динамо Томом Брейді: використовувати Булецу лівим вінгером є більш адекватним «готовим рішенням», ніж запрошувати Кабаєва, та чекати. Типу, якщо почекати півроку, то можна дочекатися, що на радянський телевізор Славутич вийде додаток MEGOGO в СлавутичStore від ленінського комсомолу...
Тому мій голос за Булецу, як лівого вінгера та людину, що може створити щось з напівфлангу. Роль АП під зачинені захисні структури або простими словами автобуси - не для Булеци, бо позбавляє команду додаткового ресивера в зонах завершення.
Там на радарі в деяких метрик справжня Щекавиця, тому продублюю тут.
КР/90 (ключові передачі):
- 0.94 - Булеца
- 0.58 - Буяльський
Р% (точність передач):
- 81.9% - Булеца
- 81.75% - Буяльський
L/SAA (кількість втрат на 1 вдалу дію в атаці):
- 2.65 - Буяльський
- 3.12 - Булеца
REC/90 (повернення м’яча):
- 2.82 - Булеца
- 2.73 - Буяльський
Тож повірте з Булею на позиції Буяльського отримаєте таке саме розчарування, що й з Лєднєвим, про якого два роки щотижня писали «Богдан потрібен Динамо прямо зараз». З Сергія набагато більше користі може бути на позиціях ЛВ та ЛЦП, для якісних розіграшів м’яча, якщо гратиме нижче чистий ОП. Там Сергій зможе розкрити перш за все плеймейкерські здібності.
Як ми вже переконалися на прикладі спочатку Антюха, а тепер і Кабаєва, то у грі проти автобусів швидкість ніг до *побутова назва жіночих статевих органів у родовому відмінку*.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!