«Динамо» поступається «Шахтарю» у матчі з вилученням та відбитим пенальті

Динамо Київ 16 Жовтня, 18:52 15366
«Динамо» поступається «Шахтарю» у матчі з вилученням та відбитим пенальті  | 19-27
Чорна полоса киян триває.

Матч 7-го туру VBET Ліги київське «Динамо» провело у Львові в гостях у донецького «Шахтаря». Зустріч на стадіоні «Арена Львів» пройшла після єврокубкових матчів. Динамівці вдома поступилися французькому «Ренну» (0:1) у рамках групового етпапу Ліги Європи, а «Шахтар» на останній хвилині компенсованого часу не втримав перемогу над мадридським «Реалом» у Лізі чемпіонів (1:1). Але перед очною зустріччю принципові суперники відклали в сторону усе, що було раніше, та зосередилися виключно на протистоянні між собою.

Якщо «Шахтар» перебував на другій сходинці у турнірній таблиці, «Динамо» після ряду невдач посідало восьме місце. Гра вийшла складною для підопічних Мірчі Луческу і завершилася поразкою з рахунком 1:3.

Команди розпочали гру активно, обмінявшись потенційно небезпечними моментами вже на перших хвилинах поєдинку. У «Динамо» по воротах пробивав Ванат, але Трубін впорався, а біля протилежних воріт Нещерет вдало перехопив подачу Коноплі з правого флангу. Гра одразу прийняла непоступливий та бойовий характер – арбітр Катерина Монзуль вже у перші 10 хвилин поєдинку показала дві жовті картки – по одній гравцям кожної з команд, а у перші 15 хвилин - три.

Після високого темпу гри у перші хвилини, ближче до середини тайму команди дещо знизили швидкість та перемістили гру у середину поля. А спроби суперників наблизитися до воріт одне одного завершувались на підступах до штрафного майданчика. У першому таймі з найбільш небезпечних варто відзначити наступні моменти. По-перше, контратаку «Шахтаря», яка розпочалася після того, як до воріт донеччан виходив Буяльський. У завершальній стадії Зубков справа пробивав у дальній кут, але трохи промахнувся повз дальню стійку. Цей момент можна вважати пристрілкою Олександра, адже вже через дві хвилини Зубков зміг відзначитися.

Мудрик зробив навіс до штрафного майданчика «Динамо» з кутового, де Траоре виграв верхову боротьбу та скинув м'яч під удар Зубкову, який замкнув цю своєчасну передачу на дальній стійці. Одразу після цього перспективний простріл робив Вівчаренко, але його було заблоковано, після навісу Шепелєва удару завдавав Циганков, але Трубін впорався, в офсайді опинився Караваєв. Крім того, Ванат , пройшовши двох суперників, віддав хорошу передачу на Циганкова, але наступне закидання Віктор до штрафного майданчика передбачив воротар «гірників» та забрав м’яч.

Наприкінці першого тайму динамівці ледь ще більше не ускладнили собі завдання здобути позитивний результат у поєдинку, коли після подачі кутового Траоре пробивав головою, але Нещерет виручив свою команду, відбивши м’яч. Епізод завершився тим, що Тимчик зліва порушив правила проти Мудрика у власному штрафному майданчику, і Катерина Монзуль призначила пенальті. Виконувати одинадцятиметровий удар взявся Траоре, але не зміг переграти Нещерета який у стрибку відбив його удар у лівий кут. Тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Шахтаря» 1:0.

Щойно розпочався другий тайм, як команди обмінялися голами. Динамівці заробили штрафний удар, Циганков навісив, і Ванат головою замкнув подачу, зрівнявши рахунок.

А через дві хвилини Мудрик дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика знову вивів «Шахтар» уперед, спрямувавши м’яч під праву стійку. Незабаром на дальній удар наважився Степаненко – Нещерет врятував. У відповідь Трубін парирував удар Вівчаренка з району лівого кута штрафного майданчика. А спроби Циганкова та Гармаша не увінчалися успіхом.

За 20 хвилин до закінчення зустрічі за фол останньої надії проти Сікана, який проривався до воріт, арбітр вилучила Забарного, тож останні хвилини динамівці догравали у меншості. Дуже скоро господарі скористалися своєю чисельною перевагою, коли після довгого пасу зі своєї половини поля гравці «Шахтаря» вийшли два в одного на динамівські ворота, Мудрик віддав передачу у дотик на Сікана, і той без труднощів переправив м’яч у ворота. За 10 хвилин до фінального свистка ледь не скоротив рахунок Буяльський, але від ноги захисника м’яч вилетів на кутовий.

На останніх хвилинах зустрічі до воріт киян знову проривався Сікан, він перекинув Нещерета пробив вже у порожні ворота, але Попов зміг вибити м’яч, підстрахувавши свого воротаря. Невдовзі після цього пролунав фінальний свисток.