Футбол України 19 Жовтня, 21:08 1163
Коноплянка забив на зло хейтерам, але «Краковія» сенсаційно вилетіла з Кубка: відео гола українця | 19-27
Український півзахисник «Краковії» Євген Коноплянка продовжив гольову ходу Кубком Польщі, але це не допомогло його команді обіграти «Ресовію» (3:4).

У матчі 1/16 фіналу Кубка Польщі проти Ресовії Коноплянка перед свистком на перерву зумів вивести Краковію вперед, на той момент рахунок був 2:2. Українець пробив сильним ударом у лівий нижній кут воріт, голкіпер вгадав напрямок удару, але не встиг дотягнутися до м'яча. Коноплянка перебував на полі до 76-ї хвилини, після чого був замінений на Будзінський.

Зрештою, у наступну стадію турніру пройшла Ресовія (4:3), яка виступає у другому за силою дивізіоні Польщі, де посідає 13-те місце у турнірній таблиці.

Нагадаємо, у попередній стадії Краковія зустрічалася з ЛКС (3:1), один із переможних голів забив Коноплянка.

Раніше писали, що польська преса розкритикувала 33-річного українця за гру у минулому матчі чемпіонату Польщі проти Легниці (1:1).

Цього сезону на рахунку 33-річного українського півзахисника дев'ять матчів і три голи за Краковію. Контракт Коноплянки із «смугастими» розрахований до 30 червня 2023 року.