«А до Шаблія, який переробив Мампассі у росіянина, ніяких питань!?», - Панков обурений критикою на свою адресу

Футбол України 22 Жовтня, 14:02 608
«А до Шаблія, який переробив Мампассі у росіянина, ніяких питань!?», - Панков обурений критикою на свою адресу | 19-27
Відомий футбольний агент Олександр Панков відповів на наїзди на свою адресу щодо роботи у російському футбольному клубі «Красава».

Олександр Панков у січні цього року став спортивним директором ФК «Красава» власником якого є екс-футболіст та блогер Євген Савін. Після початку війни в Україні Панков залишив росію і продовжує працювати з ФК «Красава» на Кіпрі.

Футбольного агента зачіпає той факт, що йому «прилітає» від підписників за роботу на російський клуб, а його конкуренту Вадиму Шаблію – ні.

«Чого ж ви мені пишете в інстаграмі, що я переїхав до «Красави» здобувати знання, якийсь досвід, і тому я х***вий. А до Вадима Шаблія, який переробив Мампассі у росіянина, ніяких питань. До Палкіна немає жодних питань, хоча він хвалиться, що Мампассі – це приклад для наших вихованців клубу», – заявив Панков в інтерв'ю Football Hub.

Нагадаємо, Марк Мампассі є вихованцем «Шахтаря» і в січні цього року був проданий у московський «Локомотив» за три млн євро. Агентом Марка є Вадим Шаблій, який організував цей трансфер.

Тоді генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін заявляв, що трансфер Мампассі виявився першим в історії, коли вихованцю клубу вдалося продати за такі гроші.