Інформацію щодо проведення змагань Footboom отримав з конфіденційних джерел в УПЛ. Отже, в чому складнощі?
- Основна проблема – коли дозвіл на гру клуби УПЛ отримують за один день до матчу. В такому раз клубам треба в пожежному порядку вирішувати, як їхати до місця проведення зустрічі – поїздом чи автобусом. Учасникам еврокубків в такому випадку взагалі доведеться провести на колесах фактично добу. Тобто, проблема логістики – на першому місці. Наприклад
- Переноси матчів – важко в такій ситуації, образно кажучи, закидати камінням «Шахтар» та «Динамо». Клуби УПЛ перед початком сезону чітко домовились, без виключень, що будуть йти назустріч один одному щодо дат та місця гри. Враховуючи складнощі з переїздами, які переживають «Динамо», «Шахтар» та «Дніпро-1», наявність перенесених на інші дати поєдинків цілком природня.
- Проведення перенесених матчів – вони заплановані на час проведення чемпіонату світу 2022 року. Заборони з боку ФІФА щодо гри на внутрішній арені під час ЧС не було. Все буде залежати тільки від обстановки в Україні та, звісно, від погоди.
- Варіант гри в Польщі чи інших країнах для УПЛ – він не може розглядатися, тому що між нашими клубами була домовленість щодо проведення поєдинків поточного чемпіонату України виключно в Україні – це норма Регламенту.
- Зупинка матчу через тривогу – скільки це може тривати? Знову ж таки, згідно з Регламентом команди повинні очікувати на відновлення гри годину. Далі все відбувається за згодою сторін. Поки що, на даний момент, всі клуби УПЛ успішно домовлялися, роблячи все можливе, аби дограти матч в той же день. Наприклад, поєдинок «Рух» - «Металіст» тривав, з урахуванням пауз на повітряні тривоги, 4,5 години.
Така ситуація… Але, знищуємо ворога, живемо, та граємо у футбол. Життя продовжується.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!