Маліновський не зміг врятувати «Аталанту» від першої поразки в сезоні

Маліновський не зміг врятувати «Аталанту» від першої поразки в сезоні | 19-27
«Аталанта» вдома поступилася «Лаціо» (0:2) в 11 турі Серії А.

Болонья - Лечче 2:0

• Голи: 1:0 - 13 Арнаутович (пен), 2:0 - 35 Фергюсон

Аталанта - Лаціо 0:2

• Голи: 0:1 - 10 Дзакканьї, 0:2 - 52 Андерсон

Останнім часом ЗМІ активно ширяться чутки про відхід Руслана Маліновського з Аталанти та його конфлікт з головним тренером. Хоча сам атакувальний хавбек непорозуміння з Гасперіні заперечує. Поєдинок з Лаціо Маліновський уже звично для цього сезону почав на лаві запасних.

Уже за 10 хвилин після стартового свистка гості відкрили рахунок: Педро відпасував на Дзакканьї, який пробив повз Спортьєла. 0:1 після першого тайму.

Щоб додати барв у відверто скупий на яскраві події матч, Гасперіні одразу по перерві кинув у бій Маліновського. Але невдовзі гості зі столиці знову забили. Перевагу гостей подвоїв Феліпе Андерсон потужним ударом з лінії штрафного майданчика.

0:2 – бергамаски зазнають першої в сезоні поразки. Відтак римляни витісняють Аталанту з третього місця у турній таблиці Серії А. В обох клубів по 24 очка, однак в Лаціо випереджають конкурентів за додатковими показниками.