Динамо Київ 24 Жовтня, 11:49 578
Вихованці «Динамо» проти Коноплянки. «Лех» та «Краковія» зіграли внічию у матчі чемпіонату Польщі | 19-27
​У неділю, 23 жовтня, у матчі 14-го туру чемпіонату Польщі Краковія зустрічалася із Лехом.

Поєдинок завершився нульовою нічиєю, а Євген Коноплянка провів на полі 72 хвилини.

Головний тренер Краковії Яцек Зелінськи довірив українському легіонеру Євгену Коноплянці місце у стартовому складі. 33-річний вінгер напередодні вдало провів поєдинок у Кубку Польщі, відзначившись забитим м'ячем.

На 28-й хвилині першого тайму Коноплянка міг виправдати довіру тренера та відкрити рахунок у матчі, але його удару не вистачило точності.

Гості повністю домінували у контролі м'яча, але атаки гостріше проводили футболісти Краковії. На 72-й хвилині матчу Коноплянка поступився місцем на полі 20-річному півзахиснику Якубу Мішору.

Українець був одним із найкращих на полі у складі Краковії. Портал Sofascore поставив Євгену оцінку 7,3 – це третій показник у команді.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нульову нічию.

Зазначимо, що весь матч на лаві запасних Леха провели екс-динамівці Артур Рудько та Георгій Цитаїшвілі.

Цього сезону на рахунку 33-річного українського вінгера десять матчів і три голи за Краковію. Контракт Коноплянки із «смугастими» розрахований до 30 червня 2023 року.

Після чотирнадцяти зіграних матчів Краковія набрала 19 пунктів і посідає восьме місце у турнірній таблиці Екстракляси.