Циганик: «Вихід Лонвейка у матчі з «Ворсклою» - доказ того, що Луческу почав змінюватися»

Динамо Київ 24 Жовтня, 20:01 905
Циганик: «Вихід Лонвейка у матчі з «Ворсклою» - доказ того, що Луческу почав змінюватися»
Журналіст Ігор Циганик в ефірі шоу «Циганик LIVE» на FootballHub розповів про нинішню ситуацію в «Динамо».

- Я розмовляв із президентом та головним тренером «Динамо». На сьогодні конфлікту між ними немає. Добре це чи ні – судіть самі. Президент розуміє, що має контракт на півтора роки з тренером. У такій ситуації робити якісь кардинальні зміни... Це рішення має ухвалювати президент клубу. Він вірить, що Луческу зможе вийти із ситуації, в якій опинилося «Динамо». Звісно, вiн незадоволений тим, що зараз відбувається. Результати не дуже добрі.

Хоч як би там було, команда доукомплектувалася. Підписала легіонерів. Це перший крок до того, що Луческу почав змінюватись і змінювати свій погляд на те, як має грати команда. Це якраз матч проти «Ворскли» та вихід Лонвейка. Футболіст, якого купили і якого Луческу хотів підписати. І він зіграв блискуче. Справді класно. Мабуть, він може посилити «Динамо». Я маю лише питання, чому новачків не використовували раніше. Свіжа кров могла дати поштовх і допомогла вийти з кризи.

Що ж до Перріса, то там інше питання. Він конкурент Циганкова, йому важко зробити, щоб грати постійно. Але він же заслуговує на те, щоб вийти на поле на 10-15 хвилин. Я говорив про це з Луческу, бо це для мене незрозуміла історія. Луческу пояснив це так, що їх треба вводити разом із перемогами. Якщо немає перемог, дуже складна ситуація. Те, що він випустив Лонвейка, доводить, що Мірча починає змінюватися... Я дуже чекає на дебют Перріса. Потрібно давати практику футболістам.