«Setanta відповіла: «З клубами окремих переговорів не ведемо»: Дикий ‒ про заяву «Руху» по телепулу УПЛ

Футбол України 24 Жовтня, 22:30 231
«Setanta відповіла: «З клубами окремих переговорів не ведемо»: Дикий ‒ про заяву «Руху» по телепулу УПЛ
Виконавчий директор Української Прем'єр-ліги прокоментував заяву Григорія Козловського.

– Євгене, чи правда, що Ви пропонували Руху та особисто Григорію Козловському контракт із продажу телеправ на 450 тисяч доларів?

– Ні.

Ми пройшли тендер. За його підсумками, ми отримали певні умови. Були збори, на яких 12 клубів підтримали пропозицію, 4 клуби виступили проти. У свою чергу, УПЛ і я особисто спробували знайти компроміс із цими клубами.

Динамо свої умови озвучило скрізь: це вільніший доступ до матчів та 15-хвилинна затримка. Щодо Руху, то вони й не приховували, що їх цікавить збільшення пропозиції з фінансової точки зору. Вони хотіли отримати за цим контрактом більше грошей. У ході переговорів ми почули позицію футбольного клубу Рух щодо ситуації з тендером та розмір прибутку, який вони вважають адекватним у розрізі реалізації ТБ-прав.

Після цього я сказав, що мені потрібно провести додаткові переговори із Setanta, оскільки гроші йшли від них. Йшлося про контракт у контексті всіх клубів. Setanta відповіла негативно: є пропозиція, а з клубами жодних окремих переговорів ми не ведемо.

У нас також була інформація, що деякі клуби виходили безпосередньо на Setanta, намагаючись узгодити найвигідніші для себе умови. Але на наступному засіданні, на якому були присутні представники Setanta, ми поставили їм питання: «Чи готові ви вести переговори з клубами окремо?». На що було отримано негативну відповідь: «пропозиція для всіх однакова, і ми окремо ні з ким вести переговори не будемо».

- А чи надходила Вам заборона від Андрія Павелка у контексті заяви Григорія Козловського?

- Ні, не робив!

Крім того, хотів би звернути увагу, що рішення про розподіл коштів, які надходять на розрахункові рахунки УПЛ від комерційних контрактів, приймають загальні збори клубів. Ліга не має повноважень самостійно розподіляти кошти без погодження з клубами, – розповів Євген Дикий.