Футбол України 26 Жовтня, 12:09 866
Промах ціною в 1,8 мільйона євро: відео дикого фейлу від форварда «Шахтаря» в Лізі чемпіонів | 19-27
Донеччани могли вирвати перемогу у Глазго, однак дикого промаху припустився Данило Сікан в кінцівці гри. Нападник не влучив у порожні ворота з п'яти метрів.

У п'ятому турі Ліги чемпіонів «Шахтар» зіграв на виїзді внічию із «Селтіком». У першому таймі рахунок відкрив Якумакіс, а вже по перерів Мудрик зрівняв рахунок, пише 24 канал.

Шотландці були ближчими до перемоги, однак один момент міг перевернути гру і принести донеччанам три очки. На 72 хвилині Мудрик на швидкості проскочив захисника «Селтіка» і вийшов на побачення із Хартом.

Михайло вирішив не бити сам, а віддав на Сікана, який біг паралельно. Однак Данило примудрився не потрапити по порожнім воротам метрів з п'яти. Тому можна сказати, що цей момент коштував «гірникам» перемоги.

Відео фейлу Сікана:

Цікаво, що цей промах по суті коштував донеччанам чималої суми, а саме 1,87 мільйона євро. Згідно з умовами виплат від УЄФА, команди отримують по 930 тисяч євро за нічию та по 2,8 мільйона за перемогу.