Динамо Київ 27 Жовтня, 00:09 1160
«Ліверпуль» розгромив «Аякс», «Наполі» в стилі Лобановського, прокляття «Атлетіко» – результати ЛЧ | 19-27
Відбулися матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Брюгге - Порту 0:4

• Голи: 0:1 - 33 Таремі, 0:2 - 57 Еванільсон, 0:3 - 60 Еустакіо, 0:4 - 70 Таремі

Український нападник Брюгге Роман Яремчук матч проти Порту провів на лаві запасних.

Інтер - Вікторія Пльзень 4:0

• Голи: 1:0 - 35 Мхітарян, 2:0 - 42 Джеко, 3:0 - 66 Джеко, 4:0 - 87 Лукаку

Айнтрахт Франкфурт - Марсель 2:1

• Голи: 1:0 - 3 Камада, 1:1 - 22 Гендузі, 2:1 - 27 Муані

Німецька команда вийшла вперед після влучання Камади, але гості відповіли на це голом Гендузі. Паритет тривав недовго. Коло-Муані отримав дотепний пас від Гьотце та в один дотик відправив м'яч у правий нижній кут.

Атлетіко - Баєр 2:2

• Голи: 0:1 - 9 Діабі, 1:1 - 22 Карраско, 1:2 - 29 Гадсон-Одой, 2:2 - 50 Де Пауль

Атлетіко розписав нічию з Байєром в шаленому матчі. Підопічні Сімеоне-старшого двічі відігравались по ходу матчу. У доданий арбітром час «матрацники» отримали можливість пробити пенальті – гравець «фармацевтів» зіграв рукою у власному штрафному. Однак Карраско не зміг реалізувати 11-метровий.

Аякс - Ліверпуль 0:3

• Голи: 0:1 - 42 Салах, 0:2 - 49 Нуньєс, 0:3 - 52 Елліотт

Ліверпуль розгромив Аякс і також пробився до плей-офф. Салах розпочав побиття нідерландців на 42-й хвилині. По перерві своє слово сказали Нуньєс та Елліот – 3:0. Наполі очолює групу А ЛЧ, здобувши максимум очок за підсумками 5 турів. «Червоні» посідають 2 сходинку (12 балів). Аякс розташувався третім (3 очки), а Рейнджерс – на дні з нулем.

Барселона - Баварія 0:3

• Голи: 0:1 - 10 Мане, 0:2 - 31 Чупо-Мотінг, 0:3 - 90+5 Павар

Барселона вже не зіграє у 1/8 Ліги чемпіонів, але продовжить свій шлях у плей-офф ЛЄ. Тому матч з Баварією не мав ніякого турнірного значення.

У першому таймі каталонці не завдали жодного удару у площину воріт, а ось мюнхенці забили двічі. Спочатку Мане відправив м'яч у нижній кут, а згодом Шупо-Мотінг подвоїв перевагу.

По перерві Кімміх порушив володіння тер Штегена, але арбітр після перегляду VAR скасував взяття воріт через офсайд. Останній гол у матчі забив Павар у додатковий час.

Отже, Баварія забезпечила собі перше місце у квартеті з 15-ма балами. За нею розташувалися Інтер (10), Барселона (4) та Вікторія Пльзень (0).

Наполі - Рейнджерс 3:0

• Голи: 1:0 - 11 Сімеоне, 2:0 - 16 Сімеоне, 3:0 - 80 Естігор

Наполі зовсім необов'язково проїхався катком ще й по Рейнджерс, хоча раніше вже достроково здобув путівку у плей-офф ЛЧ. Сімеоне-молодший оформив дубль за 5 хвилин ще в першій половині, а по перерві Остігард довів рахунок до непристойного.

Команда Спалетті, яку в Італії порівнюють з Динамо часів Валерія Лобановського, досі не зазнала жодної поразки у поточному сезоні. У групі Ліги чемпіонів партенопійці наколотили 20 голів у ворота суперників в 5 турах, пропустивши лише 4 м'ячі.

Тоттенхем - Спортінг 1:1

• Голи: 0:1 - 22 Едвардс, 1:1 - 80 Бентанкур

Тоттенхем зустрівся зі Спортінгом. Краще проявити себе у першій половині матчу вдалося гостям. Едвардс вдало обробив передачу та забив розкішний гол з далекої відстані. Наприкінці другого тайму господарям вдалося зрівняти – Бентанкур після розіграшу кутового головою загатив м'яч у ціль. Тоттенхем міг виривати перемогу на останній хвилині, але арбітр не зарахував влучання Кейна через положення поза грою.

Тоттенхем завдяки нічиїй врятував своє перше місце в групі та заробив 8 очок. На один бал менше у Спортінга та Айнтрахта. А ось у Марселя 6 очок.