«Динамо» вилетіло з єврокубків, дубль Гармаша у шаленій перестрілці з АЕКом

Динамо Київ 27 Жовтня, 21:48 3193
«Динамо» вилетіло з єврокубків, дубль Гармаша у шаленій перестрілці з АЕКом | 19-27
Команді Мірчі Луческу не вистачило звитяжного ривку на останніх хвилинах.

Ліги Європи УЄФА. Груповий етап. Група B. 5-й тур.

АЕК Ларнака – «Динамо» Київ - 3:3

• Голи: Альтман, 26, 72, Лопеш, 53 – Ванат, 45, Гармаш, 82, 90+1

Динамо після мінімальної поразки АЕКу в першому колі повинно було виключно перемагати, бажано з різницею у 2 голи. Команда Луческу мала жахливу серію із 7 єврокубкових поразок поспіль. Лазарет також не додавав оптимізму – до Бущана, Бойка, Шапаренка, Супряги додався Дубінчак.

Перший момент створило Динамо. Буяльський замикав простріл Тимчика, але кіпер АЕКа врятував команду. На 14-й хвилині Ванат забив, щоправда, з офсайду. Кияни активніше провело половину тайму, а потім просто зупинилось. Кіпріоти поступово забрали ініціативу і скористалися своїм моментом. Омрі Альтман розкішним ударом боковими ножицями завершив подачу партнера з правого флангу.

Динамо вкотре у цій Ліги Європи розвалилось після пропущеного гола і було готове йти переможеним на перерву. Допомогла мить просвітління в компенсований час. Вівчаренко віддав Буяльському на лінію карного майданчика, Віталій в дотик перевів на Ваната, який прошив Піріча низовим ударом. Захисники АЕКа знову чекали офсайда, але його не було.

Ні вдале завершення тайму, ні розмова з Луческу не надихнули «біло-синіх» на потужну ругу половину. Вже на 53-й хвилині Нещерет капітулював ще раз.

Цього разу пішла подача з лівого флангу, яку головою замкнув потужний Рафа Лопеш. Динамо з відчаю перейшло на грубощі – жовті для Циганкова і Забарного. Агонія українського гранда проявилась на 72-й хвилині, коли забив той-таки Альтман.

Сирота в центрі поля курйозно вліпив у п'яту партнеру, кіпріоти швидко розігнали контратаку і довели перевагу до 2 голів.

Лише Денис Гармаш не змирився з фіаско і встиг оформити дубль під завісу зустрічі – 3:3. Ветеран Динамо завершив ганебну серію поразок, але з єврокубками таки доведеться прощатись.