«Дивишся і думаєш: як вони грають в такій команді, як «Динамо» Київ»?, - Сабо розчарований грою киян проти АЕКа

Динамо Київ 28 Жовтня, 08:29 4242
«Дивишся і думаєш: як вони грають в такій команді, як «Динамо» Київ»?, - Сабо розчарований грою киян проти АЕКа Фото: ФК Динамо Київ
Колишній гравець і тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо в інтерв'ю 1927.kiev.ua прокоментував нічийний результат в матчі 5-го туру ЛЄ АЕК (Ларнака) «Динамо Київ (3:3).

- Я надіявся, що кияни, все-таки, виграють. Останні хвилини матчу показали, що цю команду потрібно було перегравати: простенькі передачі в карний майданчик і забиваються голи. Але помилки, які робили центральні захисники «Динамо» караються. Йде подача - за м'ячем просто спостерігають. Особливо третій гол. Не знаю, як так можна було пропустити. Тимчик ніби вже виграв цей м'яч... Дивишся і думаєш: як вони грають в такій команді, як «Динамо» Київ? Неможна такі помилки робити. В захисті проблеми, в середній лінії теж, атака відсутня - виходить Гармаш і забиває з простої передачі.

Таку команду, як АЕК потрібно виходити і перегравати. Там назбирали гравців, які не підходили іншим клубам навіть на заміну. Їх потрібно зі стартових хвилин виходити і запресинговувати так, щоб вони світла білого не бачили. А тут починають захисники катати - зліва на право, з права на ліво. Що за футбол?

- Команді не вистачає Шапаренка?

- Його дуже не вистачає. Микола - єдиний гравець, який мені подобався в Динамо. Постійно грає на загострення, вперед. А зараз ми постійно бачимо ці паси назад і назад. Це не футбол. Так не годиться.

Циганков взагалі «сів». Не зрозуміло, що з ним сталося. Його хочуть продати... Хто його купить? Не знаю, чи він там гратиме.

Сирота теж слабко відіграв. Третій м'яч - Тимчика. Забарний теж помилився під час другого м'яча. Вівчаренко теж поки не показує того, що хотілося б бачити. Вони всі хочуть грати на вільних м'ячах, але такого не буде. Дуже багато помилок було зроблено. Той же Нещерет - невже такий сильний удар був в момент другого голу, що він не встигнув руки підняти?

- Як оціните гру Ваната?

- Він ще «зелений». Так мені здається.

- А Владислава Кабаєва, який із новачків отримує найбільше ігрової практики?

- Не розумію, навіщо купили Кабаєва, якщо його постійно замінюють або не ставлять на гру. Можливо, він надломлений.

- Багато вболівальників очікували дебют Самби Діалло. Нарешті, це сталося...

- По настрою - він рве (смієтся, - ред). Якщо є такий настрій, потрібно дивитися на нього в старті повний матч. Якщо є таке велике бажання грати.

- Чи був пенальті на Тимчикові?

- Суперечливий момент. Судді переглянули епізод і вирішили, що не було. Точно стверджувати не можна, що потрібно було ставити одинадцятиметровий.

- Кидалися в очі явні проблеми із пасовою роботою киян...

- Гравці повинні рухатися і відкриватися, щоб отримати ці передачі. Дуже часто дають паси в спину, а не на хід. Це говорить про те, що в цій команді є гравці, які не підходять для Динамо. Вони не будуть далі розвиватися. Всі розмови про переїзди - інші теж переїжджають і не плачуть. Сил не вистачає? В кінці матчу два м'ячі забили - могли ж нормально рухатися?

Знову наголошу - в «Динамо» повинні грати виконавці із вищою майстерністю, ніж в інших команд УПЛ. Ми бачимо в Динамо багато гравців, які повільно працюють із м'ячем і не вміють відбирати. Немає потрібної швидкості, забігань. Якщо йде атака, то команда має рухатися в одному темпі, так і в захисті.

Поки гравці Динамо мені не подобаються. Вони не показують нічого хорошого.

- Як оціните перспективи Динамо в УПЛ?

- Я не проти Луческу, але побажав би йому, щоб він пішов сам. З цим складом він нічого не зробить. Можливо, під час відпустки на ЧС-2022 буде можливість підготувати команду, але, якщо немає майстерності, щоб ти не робив - нічого не зміниться.

Думаю, що Динамо не буде боротися за золоті медалі в цьому чемпіонаті. Побачимо, що буде після ЧС-2022. Можливо, когось візьмуть, бо середня лінія відсутня, а в захисті великі проблеми. Забарний, взагалі, зникнув. Раніше він мені подобався, грав чітко, як мужик. Що сталося? Його не відпустили, коли була пропозиція? Не зрозуміло.

Микола Тимощук