АЕК – «Динамо»: огляд ЗМІ Кіпру

Динамо Київ 28 Жовтня, 13:52 450
АЕК – «Динамо»: огляд ЗМІ Кіпру | 19-27
Місцеві ЗМІ задоволені підсумковим результатом матчу із «Динамо». Вони закликають уболівальників не дуже засмучуватися через те, що АЕК упустив перемогу, оскільки він зміг виконати головне завдання – вийти в євровесну, нехай навіть це буде Ліга конференцій.

Також вони нагадують, що сьогодні глядачі стали свідками історичного досягнення АЕК, адже він вперше у своїй історії зміг вийти з групи в наступний раунд єврокубків. До того ж, за це покладаються солідні призові від УЄФА, що допоможе клубу взимку посилити склад і поборотися в Лізі конференцій за вихід до наступного раунду.

Super Sport

«Історична кваліфікація приносить АЕК 500 тисяч євро призових», - журналіст сайту Super Sport закликає не забувати про те, що крім спортивної складової цього досягнення є й фінансова, яка не менш важлива для клубів, які представляють Кіпр.

- Після нічиєї з київським «Динамо» всі говорять про історичну кваліфікацію. Адже посівши третє місце у групі Ліги Європи, АЕК отримав право продовжити свою єврокубкову дорогу до плей-офф Ліги конференцій. Але також не варто забувати про те, що АЕК поклав солідну суму у свою скарбничку.

Зокрема, ларнакська команда за сьогоднішній результат проти київського «Динамо» отримає 210 000 євро - саме стільки платять за нічию в Лізі Європи, а також ще 300 000 євро за вихід до плей-офф Ліги конференцій. Іншими словами, АЕК сьогодні заробив загалом 510 000 євро.

Ще 600 тисяч євро можна заробити, якщо вдасться пройти до 1/8 фіналу. Вихід до чвертьфіналу УЄФА оцінює мільйон євро. Півфінал – 2 мільйони, фінал – 3 мільйони. А за перемогу у турнірі додатково можна здобути ще 2 мільйони євро. Тож вдалий виступ у Лізі конференцій може допомогти АЕК значно покращити свій фінансовий стан.

Sigma Live

«Історичний результат для АЕК», - журналіст сайту Sigma Live наголошує на спортивній складовій цього досягнення. Він розповідає про те, що АЕК вже перевершив усі очікування, але попереду він має змогу здивувати ще більше всіх у країні, адже АЕК потрапив до плей-офф Ліги конференцій, де цілком може поборотися за те, щоб дійти хоча б до чвертьфіналу, якщо йому пощастить з жеребкуванням.

– Жовто-зелені вже офіційно забезпечили собі третє місце, яке дозволяє зіграти у Лізі конференцій навесні. А точніше 16 та 23 лютого. Саме на такі дати заплановані майбутні матчі АЕК, суперник якого визначиться трохи згодом.

Матч вийшов видовищним, з інтригою, емоціями, гарними голами. Саме такий поєдинок і мав відбутися між командами, які вирішували найважливіше завдання та боролися за продовження єврокубкового шляху цього сезону. По ходу практично всього матчу АЕК був сильнішим і здавалося, що легко обіграє українців, але «Динамо» ніби прокинулося в останній момент, змусивши всіх понервувати. На щастя, АЕК зумів вистояти та зберіг необхідний результат.

Українцям же залишається лише постаратися перешкодити «Фенербахче» посісти перше місце у групі та спробувати здобути першу перемогу на груповому етапі.

Match.cy

«АЕК упускає перемогу, але все одно виходить у плей-офф Ліги конференцій», - журналіст сайту Match.cy вважає, що не варто сильно лаяти команду за те, що вона пропустила два голи наприкінці зустрічі, оскільки «Динамо» - це сильний суперник і навіть нічия у матчі з таким клубом – це добрий результат. Тим більше, що АЕК у підсумку вже гарантував собі третє місце та зміг потрапити до Ліги конференцій.

- АЕК зіграв унічию 3:3 з київським «Динамо» у 5-му турі групового раунду Ліги Європи та гарантував собі третє місце у групі, завдяки чому вперше в історії зумів подолати груповий раунд та вийти у плей-оф. Матчі цього турніру відбудуться вже у лютому наступного року.

У першій половині першого тайму українці виглядали краще і навіть забили гол, який не було зараховано. Це ніби змусило АЕК прокинутися та піти вперед. І вже на 26-й хвилині господарі поля відкрили рахунок завдяки гарному удару Альтмана. АЕК продовжував грати краще з цього моменту, але забити не зміг, натомість пропустив наприкінці першої половини зустрічі – 1:1 та команди йдуть на перерву.

У другому таймі АЕК зумів забити два голи і здавалося, що матч так і завершиться впевненою перемогою команди Ольтри. Але «Динамо» спромоглося спочатку скоротити відставання, а потім і забити третій гол. На щастя, АЕК зміг відстояти нічию, завдяки якій зберіг для себе третє місце у групі.

Незважаючи на те, що залишився невеликий осад після такого закінчення матчу, АЕК виконав завдання вийти з групи до наступного раунду. Мало хто міг припустити, що це вдасться зробити у такій складній групі, та ще й за один тур до закінчення групового етапу.