Світовий футбол 29 Жовтня, 21:39 693
«Евертон» зупинив «Фулхем» у матчі АПЛ – блискучий Миколенко, божевілля Мітровіча, яскравий слід Шахтаря і 10 сейвів на двох | 19-27
«Фулхем» та «Евертон» зіграли внічию (0:0) у 14 турі чемпіонату Англії 2022/23.

Обидві почали напрочуд активно. Калвер-Льюїн міг замикати дальню стійку. Миколенко створив момент пасом через весь штрафний, Грей пробивав, але прошити екс-голкіпера Арсенала Лєно не зумів. Мітровіч та колишній вінгер донецького Шахтаря Вілліан почали крутити свої каруселі. В якийсь момент Пікфорд видав 3 поспіль сейви за менш ніж 10 хвилин. Були класні виходи в контратаки з обох боків. Як лондонці та ліверпульці довели перший тайм до нульової нічиєї, загадка.

Друга половина була не менш яскравою. Миколенку довелося багато працювати в оборні. Віталій раз за разом підчищав за партнерами і почав тероризувати Боббі Ріда. Ямайяький вінгер, який вимушено грає в обороні, не витримав і схопив екс-динамівця за труси. Лише так вдалося зупинити прохід захисника збірної України. Мітровіч, який дивом уник вилучення (грубо наступив на стопу суперника), 8 разів бомбардував ворота Евертона. Половину пострілів заблокували, в кількох моментах виручив Пікфорд.

Мітровіч пробував ще і ще, довівши кількість ударів до двозначного числа. Вілліан загубив стовідсотковий шанс і створив ще кілька для партнерів. Заміни ж Лемпарда гостроти не внесли. Довелося «ірискам» тримати удар до кінця. Евертон свого домігся. Миколенко допоміг ліверпульцям вдруге поспіль не пропустити, хоча основний герой тут Пікфорд, в якого 6 сейвів. Фулхем набирає 19 очок і залишається на 7 місці. В Евертона 14 балів і 12 рядок.