Буяльський назвав перевагу більшості команд чемпіонату України над «Динамо»

Динамо Київ 31 Жовтня, 10:52 886
Буяльський назвав перевагу більшості команд чемпіонату України над «Динамо» | 19-27
Півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський поділився думками про гру 10-го туру УПЛ проти «Кривбаса».
«Наші суперники з чемпіонату України готуються до матчів у тижневому циклі, і у них більше часу на цю підготовку, на те, щоб детально розібрати нашу гру. А ми тільки і робимо, що переїжджаємо з місця на місце. Повноцінного відновлення після матчів та підготовки до наступних ігор зараз майже немає. Можна сказати, що ми граємо на тому фундаменті, який заклали в процесі міжсезонної підготовки.

Чудово знали, як грають команди Вернидуба: вони завжди б’ються з першої хвилини і до останньої. Так було і сьогодні. Кривбас на початку матчу добре нас пресингував. Хвилин на 10-15 ми певною мірою загубилися на футбольному полі. Але потім гра у нас пішла, забили два м’ячі. З’явилася впевненість у власних діях, і це дозволило нам здобути перемогу», – зазначив Буяльський у коментарі прес-службі Кривбаса.