Блогер: «Кабаєв лише поглиблює кризу «Динамо»

Динамо Київ 2 Листопада, 15:22 552
Блогер: «Кабаєв лише поглиблює кризу «Динамо»
Михайло Смоловий про вінгера київського «Динамо» Владислава Кабаєва.

Постійна рубрика, де продовжуємо відслідкувати процес соціалізації Владислава на полі.

На двох радарах 5 перших ігор за Динамо та 5 останніх, досить наглядно без фантазій Ігоря Степановича можна відслідкувати процес.

Що найперше кидається в очі? Пік в точності навісів, за перші п’ять ігор не було жодного вдалого, а зараз знаходять адресата вже 2 з 3. Тому рахую це за успіх. Розродився й ключовою передачею!

Став ще менше бити по воротам (1 удар на 3 гри), але дещо частіше контактує з м’ячем в штрафному майданчику.

Варто зауважити, що головна його чеснота (дриблінг), перестала такою бути в Динамо:

  • можна помітити, що у порівнянні з початком динамівської кар’єри додав в кількості спроб обведень (з 4.13/90 до 5.77/90)
  • але разом з тим якість впала з 55% до нещасних 26.67%

Відповідно зросла кількість загублених м’ячів: на 1 вдалу дію в атаці (вдале обведення, удар в площину чи точний навіс) від робить аж 3 втрати. Це багато, бо навіть в Циганкова, чиї думки літають десь далі за літаки, якими мандрує Динамо - індекс лише 2.24.

Тож у гру з позиції сили, де Динамо володіє м’ячем, Кабаєв очікувано не інтегрується з легкістю. Навпаки, процес натикається на дуже великі очікувані проблеми.

Однак знову - це зовсім не означає, що він головна причина блідого нападу. Ні. Владислав лише поглиблює кризу, яка починається на рівні центральних захисників та початкової фази позиційного нападу.